» Kampery marki Volkswagen Samochody Dostawcze dostępne od ręki – wyprzedaż rocznika 2022

Kampery marki Volkswagen Samochody Dostawcze dostępne od ręki – wyprzedaż rocznika 2022

  Dodano: 2022-10-06

Wyświetlono: 132 razy

Kampery marki Volkswagen Samochody Dostawcze dostępne od ręki - wyprzedaż rocznika 2022

W salonach marki Volkswagen Samochody Dostawcze ruszyła kampania wyprzedaży kamperów z rocznika 2022. Od ręki dostępnych jest ponad 100 samochodów. Kupujący Volkswagena Californię 6.1 może w trakcie kampanii uzyskać 15 000 złotych rabatu, a na Grand Californię nawet 25 000 złotych rabatu. Ponadto, każdy zakupiony kamper objęty jest pakietem dodatkowych profitów. Liczba dostępnych samochodów jest ograniczona, zatem chętni muszą się spieszyć!

foto © Volkswagen Samochody Dostawcze

Klienci zainteresowani zakupem dostępnego od ręki Volkswagena California 6.1 lub Volkswagena Grand California, mogą nie tylko uzyskać rabaty w wysokości odpowiednio 15 000 i 25 000 złotych, ale również otrzymują ubezpieczenie w wysokości 0,9% wartości pojazdu oraz 5 lat gwarancji na samochód.

 

O Volkswageny California 6.1 i Grand California z rocznika 2022 pytać można w sieci salonów sprzedaży marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Ich wersje wyposażenia i aktualną dostępność sprawdzić można również na stronie internetowej https://od-reki.vwdostawcze.pl/

Źródło: Volkswagen, Mototarget
 Pisaliśmy również
» Popularność i rynkowy sukces przewodników „… na czterech kółkach” marki Volkswagen Samochody Dostawcze i Wydawnictwa Pascal
» Salony Volkswagena z prestiżowymi wyróżnieniami w „Wielkim Teście Salonów” tygodnika Auto Świat
 Inne artykuły

» Zaawansowane systemy ABS stosowane w jednośladach Hondy 2022-10-03
  Honda opublikowała kolejne video o rozwiązaniach technicznych stosowanych w jej jednośladach. W odcinku omówiono sposób działania różnych typów systemu ABS, dostępnych w modelach Hondy. O zaawansowaniu technicznym obecnie stosowanych rozwiązań z zakresu bezpie… więcej »

Źródło: Mototarget.pl

Reklama