Reklama

Jesienne atrakcje na Torze

 W niedzielę, 7 listopada na Torze Wschodzący Białystok odbędzie się jesienne ściganie z czasem. Jazdy z elektronicznym pomiarem czasu – z systemem, który pozwala określić czas przejazdu auta na wyznaczonej trasie – odbędą się w dwóch sesjach: w godz. 10:00-12:00 oraz 13.00-15.00. Skierowane są nie tylko do doświadczonych kierowców.  

W czwartek 11 listopada odbędzie się 30. Rajd Niepodległości. To wydarzenie jest VI rundą STAG Samochodowych Mistrzostw Białegostoku. Impreza co roku przyciąga wiele załóg. Zgłoszenia na rajd przyjmowane są do 9 listopada do godz. 15:00, szczegóły na stornie: http://smbap.pl/

W niedzielę 14 listopada – Urodziny Toru Białystok.  To będzie dzień otwarty z jazdami samochodowymi w promocyjnej cenie. Za 10-minutową sesję zapłacimy tylko 10 zł. Będą też urodzinowe upominki. To wydarzenie samochodowe jest dla wszystkich kierujących – także tych, którzy nie mają jeszcze prawa jazdy.  

 Przed wjazdem na tor trzeba obowiązkowo wypełnić oświadczenie, co znacznie usprawni proces rejestracji podczas wjazdu na obiekt. Dokument dostępny jest na stronie: http://miejskoaktywni.pl/s,tor-bialystok,70.html#/home w kaflu „Oświadczenie”.

   Od początku działalności, czyli od 17 listopada 2017 r. do końca października 2021 r. Tor Białystok odwiedziło ponad 9 tys. kierowców. W ciągu czterech lat zorganizowaliśmy 937 sesji samochodowych, motocyklowych, gokartowych oraz 2 sesje kolarskie, które odbyły się w sierpniu 2021 r. W tym czasie odbyło się tu także łącznie 28 imprez, które zorganizował BOSiR. Obiekt jest także wynajmowany przez grupy.

Artykuł Jesienne atrakcje na Torze pochodzi z serwisu Podlaski Sport.

Reklama