Reklama

Jersey Julie & Olivier Mas Usa/Francja

Jersey Julie (z New Jersey, USA) w Duo to bardzo ekscytujący, energiczny duet z wibrującym unikalnym dźwiękiem. Muzyka, którą nazywa American Rockin ‚Roots, obejmuje muzykę Blues, Rock’n’Roll, Gospel, Funk, Bluegrass, Rockabilly i brzmienia Nowego Orleanu.

Jersey Julie jest niezapomnianą porywającą i energiczną piosenkarką i saksofonistką z wyraźnym, dźwięcznym, ciepłym i pełnym uduchowienia głosem. Nie tylko z niepowtarzalnym brzmieniem jej głosu, ale także z jej growlingowym saksofonem altowym, podbija serca i dusze publiczności i buduje z nimi bliski związek. Ta charyzmatyczna kobieta uwielbia komunikować się z gośćmi i lubi mieszać się z tańczącym tłumem. Zabawne i występujące w klubach w wieku 8 lat, jej muzyka odzwierciedla jej różnorodne wychowanie z rodziną z całego USA, głównie z Alabamy, Nowego Orleanu, Florydy i Nowego Jorku.

Z nią na scenie jest jej mąż Olivier Mas (z Beziers we Francji) bardzo utalentowany, ekscytujący gitarzysta . Jest silny i żartobliwy ze spontanicznym i precyzyjnym stylem gry, zwłaszcza ze swoimi solówkami. Olivier to także wspaniały wokalista, którego głos idealnie pasuje do głosu Julie, jak dwa instrumenty w doskonałej harmonii.

Ten duet daje widzom miłość, energię, szczęście i poczucie prawdziwego bycia wewnątrz zarówno muzyki, jak i wielkiego amerykańskiego „wspólnego juke’a”.

Od 10 lat Julie i Olivier koncertują na całym świecie, czasami jako duet, czasami jako zespół. Grali w wielu niesamowitych klubach, teatrach i międzynarodowych festiwalach i są mile widziane raz za razem.

12.04.2019, godz 21:00, pub 6-ścian

Bilety w Sześcian Pub
20 pln – przedsprzedaż
30 pln – w dniu koncertu