Jeep® Wrangler Unlimited: po raz pierwszy czworo drzwi!

Czterodrzwiowy, otwarty, Jeep® Wrangler Unlimited to nowy wymiar w świecie Jeep’a. Ma teraz dosyć miejsca dla pięciu osób oraz największą w swych dziejach przestrzeń bagażową i stanowi połączenie sprawności off-roadowej z użytecznością na co dzień.
Jeep Wrangler Unlimited jest teraz jeszcze bardziej obszerny, komfortowy i funkcjonalny wewnątrz, ma także więcej opcji jazdy „bez dachu”. Doskonale sobie radzi w terenie i na drodze, jest jeszcze bezpieczniejszy i silniejszy – a przy tym bardziej oszczędny w apetycie na paliwo.
Rozstaw osi modelu Unlimited wzrósł do 2946 mm dzięki wydłużeniu o 522 mm standardowego rozstawu osi podstawowego Wranglera. Zyskały na tym wymiary tylnego siedzenia – obecnie trzymiejscowego, większa jest także przestrzeń na nogi oraz szerokość kabiny na poziomie ramion i bioder. Niemal trzykrotnie wzrosła również pojemność przedziału bagażowego.
Jeep Wrangler Unlimited posiada identyczny ze „zwykłym” Wranglerem układ jezdny oparty na obu osiach sztywnych z prowadzeniem pięciodrążkowym. Zachowuje także zdejmowane drzwi pełne lub półpełne z odkrytymi zawiasami, składaną szybę czołową oraz zdejmowany hard-top lub opuszczany soft-top.
Samochód będzie oferowany w trzech odmianach – Wrangler Unlimited X, Sahara i Rubicon (wszystkie z licznymi wariantami układu drzwi, dachów i szyby przedniej) oraz dziewięciu kolorach nadwozia. Do wyboru – zależnie od wersji – są obręcze kół o rozmiarze 16-, 17-, i 18-cali.
autor: Bstok.pl
Źródło DaimlerChrysler

Reklama