Reklama

Jazda po śniegu i lodzie

On Lut 6, 2019

Przed nami pierwsza w 2019 r. impreza samochodowa na Torze Wschodzący Białystok. W sobotę 9 lutego w godz. 11:00-15:00 zapraszamy na Krywlany na wydarzenie „Odwiedź swój tor”, by sprawdzić jak się jeździ po oblodzonej i zaśnieżonej drodze. Planujemy 10-minutowe sesje samochodowe. To dobra okazja, by w bezpiecznych warunkach sprawdzić umiejętności manewrowania kierownicą swojego auta. Zapraszamy zwłaszcza osoby, które jeszcze nie były w tym miejscu. Tym bardziej, że może to być ostatnia impreza zimowa w tym roku.

Na imprezę „Odwiedź swój tor” obowiązują wejściówki w cenie 10 zł od auta, płatne na miejscu w dniu imprezy. Przed przyjazdem warto wydrukować i podpisać niezbędne oświadczenie. Dokument do wypełnienia dostępny jest stronie internetowej http://www.miejskoaktywni.pl/s,tor-wschodzacy-bialystok,70.html#/odwiedz-swoj-tor-1486 w zakładce „Oświadczenie”

Natomiast  w sobotę 16 lutego na Krywlanach odbędą się jazdy z elektronicznym pomiarem czasu. Trening z tym systemem pozwala określić czas przejazdu auta na wyznaczonej trasie. Tydzień później, w sobotę 23 lutego, odbędą się „6. Zimowe Grand Prix Białegostoku” I runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku oraz Samochodowych Mistrzostw Okręgu Białostockiego.