Reklama

Jak zwiększyć wygrane bukmacherskie z Fortuna?

Fortuna to jedne z najpopularniejszych w Polsce zakładów bukmacherskich. Warto poznać triki, dzięki którym możliwa będzie jeszcze wyższa niż dotychczas wygrana.

W świecie zakładów bukmacherskich on-line sporo jest niesprawdzonych firm. Na ich tle wyróżnia się Fortuna, której charakterystyczne barwy kojarzy z szyldów ulicznych każdy miłośnik obstawiania. Działa najdłużej na rynku i jest jedną z największych, jeśli chodzi o liczbę punktów. Jest też głównym sponsorem klubu Legia Warszawa, co pokazuje, jak duże możliwości finansowe ma ta spółka. Przeciętnego gracza interesuje jednak głównie to, jak zwiększyć swoje szanse na wygranie w zakładach Fortuny. Najprostszym sposobem jest zwiększenie nakładów na poszczególne zakłady. Aby jednak nie odbiło się to negatywnie na domowym budżecie, warto korzystać ze specjalnych kodów promocyjnych fortuna 2019 i innych bonusów.

Tak jak sklepy czy restauracje, tak samo i zakłady bukmacherskie mają swoje kody promocyjne. W świecie wirtualnym zasada działania jest prosta. Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła KOD PROMOCYJNY FORTUNA 2019 gracz zostaje przeniesiony do specjalnego serwisu skupiającego takie oferty. Tam można zobaczyć kod, a także zapoznać się z zasadami, jakie obowiązują w jego przypadku. Zwykle ograniczenie jest czasowe (np. KOD PROMOCYJNY FORTUNA 2019 będzie działał tylko w 2019 roku). Czasem trzeba się spieszyć, bo kod obowiązuje tylko przez dzień lub weekend. To dodatkowe bonusy, przyznawane zazwyczaj dodatkowo do tych oferowanych przez same serwisy bukmacherskie. Pozwalają więc na większe dodatki do wpłaconych pieniędzy, a w efekcie zwiększają szansę na wygraną.

  • Bonusy dla nowych graczy

Nowy gracz w większości serwisów bukmacherskich może liczyć na bonusy. Dzięki nim do wpłaconej kwoty dodawane jest nawet dodatkowe 100 procent, więc można zagrać za dwa razy wyższą stawkę. W przypadku wygranej przełoży się to na dwukrotnie większą nagrodę. Dlatego warto otworzyć konta w kilku konkurencyjnych serwisach, by zgarnąć z każdego z nich takie bonusy.

  • Zarabianie na polecaniu

Wystarczy, że znajomy podczas zapisywania się do takiego serwisu wskaże osobę, która go poleciła, i oboje mogą liczyć na dodatkowy bonus. To sprawia, że każdemu się to opłaca. W najlepszej sytuacji są ci, którzy mają dużo niegrających znajomych. Przed mistrzostwami czy nocą Oscarową łatwo ich namówić na założenie konta, a tym samym zyskać bonusy za polecenie każdego z nich.

  • Mistrzostwa Typerów

W zakładach bukmacherskich Fortuna warto wygrywać, bo ten, kto najtrafniej wskazuje wyniki rozgrywek, zyskuje dodatkowe nagrody. Takie osoby mogą liczyć na mistrzostwo miesiąca i zgarnąć nagrody finansowe. Takie wyróżnienie daje dodatkową satysfakcję każdemu, kto próbuje swoich sił w typowaniu ulubionego sportu.

  • Bonusy na specjalne okazje

W Fortunie dodatkowo premiowane są specjalne wydarzenia w ciągu roku, takie jak Mikołajki czy Black Friday. Są też ciekawe promocje w ciągu dnia, np. happy hours na typowanie mistrzostw narciarskich. Nowością są godziny, podczas których można zyskać wyjątkowo dużo punktów. Chodzi o czas pomiędzy 23 a 6 rano. Może się wydawać, że środek nocy to nie najlepsza pora na typowanie, ale w rzeczywistości właśnie wtedy rozgrywa się wiele meczy ligi amerykańskiej w baseball czy hokej, dlatego warto właśnie wtedy dołączać się do gry.

Więcej zabawy za tyle samo pieniędzy

Powyższe sposoby pokazują, jak w prosty sposób zyskiwać o wiele więcej zabawy i to nie ponosząc dodatkowych kosztów. Łatwo zauważyć, że choć początkowo promocje Fortuna mogą wydawać się czymś rzadkim, w rzeczywistości są one dostępne niemal stale – trzeba tylko wiedzieć, gdzie ich szukać, a do tego umiejętnie z nich korzystać. Lepiej przy tym brać udział tylko w takich zabawach tego typu, które mają zaufanego organizatora. Niektóre niesolidne, zagraniczne serwisy mamią podwojeniem czy potrojeniem wpłaty, po to, by nakłonić użytkowników do wpłacania więcej, niż początkowo zamierzali. W ten sposób można wiele stracić, dlatego lepiej wpłacać tak środki tylko do serwisów o dobrej renomie.