Jak zwiększyć sprzedaż w serwisie GSM w Białymstoku?

Serwisów GSM, które działają na terenie Białegostoku, jest naprawdę sporo. Nie oznacza to jednak, że nie warto rozpoczynać działalności w tej branży. Jeśli chcesz zacząć zarabiać na naprawie GSM lub już to robisz i zastanawiasz się, jak zwiększyć sprzedaż, zapoznaj się z opracowanymi przez nas wskazówki.

Klient nasz Pan

W czasach wzmożonej konkurencji kluczem do sukcesu jest zadowolenie klienta. Właśnie dlatego tak ważna jest jakość obsługi, czy działania posprzedażowe takie jak rozpatrywanie reklamacji, czy realizowanie napraw w ramach gwarancji. Klienci są coraz bardziej wymagający, brakuje im natomiast cierpliwości i wyrozumiałości. Jak zatem spełnić oczekiwania współczesnych Klientów? Wiele serwisów GSM decyduje się na współpracę z GSMOK. Jest to internetowa hurtownia, która dostarcza serwisom w pełni sprawne, niezawodne i przetestowane części do smartfonów Apple, Huawei, LG, Motorola, Samsung, Sony i Xiaomi. 

Jak dostawca może pomóc Ci zwiększyć sprzedaż?

Na zadowolenia klienta serwisu GSM wpływa kilka czynników. Są to: cena, czas naprawy, rodzaj podzespołów i jakość obsługi. Dostawca ma wpływ na 75% wymienionych czynników, warto zatem dokładnie przeanalizować rynek, dokonać oceny dostawców i rozpocząć współpracę z tym, który w przeprowadzonej analizie otrzyma najwięcej punktów. To bowiem od dostawcy zależy, czy części dotrą do salonu terminowo, czy ich jakość zapewni urządzeniu niezawodne działanie i czy będziesz mógł zaproponować klientowi konkurencyjną cenę usługi (która przecież w dużej mierze determinowana jest hurtową ceną komponentu).

Godny polecenia dostawca akcesoriów i części GSM

Rynek dostawców akcesoriów i części GSM jest dość zróżnicowany, nie należy rozpoczynać współpracy zbyt pochopnie. Jest jednak jeden dostawca, który doskonali warunki współpracy B2B, dzięki czemu posiada liczne grono zadowolonych klientów biznesowych. Jest nim hurtownia internetowa GSMOK. Jako Klient B2B otrzymasz dedykowanego opiekuna handlowego, który będzie czuwał nad każdym Twoim zamówieniem, to z nim będziesz mógł również negocjować ceny. Hurtownia dba o swoich stałych klientów i docenia ich lojalność, oferując rabaty za staż oraz bardzo atrakcyjne warunki reklamacji i zwrotów. W czasach tak szerokiego dostępu do produktów w Internecie, wielu dostawców traktuje każdy zamówienie niezależnie, a współpracę postrzega tylko w kategorii zleceń jednorazowych. Hurtownia GSMOK stawia tymczasem na współpracę długoterminową, dzięki czemu jako przedsiębiorca możesz liczyć na korzystniejsze warunki zakupów, co bezpośrednio przełoży się na sprzedaż w Twoim serwisie.