Reklama

Jak wybrać kierunek, który zapewni Ci pracę? Skorzystaj z oferty Szkoły Policealnej GoWork.pl

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego kierunku studiów? Chcesz zmienić branżę, w której pracujesz? Zależy Ci na podniesieniu kwalifikacji i zyskaniu nowych umiejętności? Skorzystaj z oferty Szkoły Policealnej GoWork.pl w Białymstoku i zdobądź atrakcyjną posadę, o której zawsze marzyłeś.

Właśnie skończyłeś szkołę średnią i zastanawiasz się nad wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej? Chcesz zyskać nowe kompetencje, które przydadzą Ci się w firmie? Masz stałą pracę, jednak nie sprawia Ci ona takiej przyjemności, jak kiedyś? Niezależnie od tego, w jakiej sytuacji obecnie się znajdujesz, zapoznaj się z naszym rankingiem zawodów, po których bez problemu znajdziesz dobrze płatną pracę nawet w perspektywie kilku lat. 

Jak skutecznie wyróżnić się na rynku pracy?

Najważniejszą kwestią przy budowie kariery jest wybór odpowiedniego kierunku, w którym chcemy podążać. Najlepiej, gdyby była to branża, która od zawsze nas interesowała. Wówczas pasje i hobby zamienimy w zarobek, a praca będzie źródłem przyjemności, nie tylko obowiązku. Jak zatem wybrać ścieżkę kształcenia i uczyć się tego, co za kilka czy kilkanaście lat wciąż będzie pożądane na rynku? 

Z pomocą przychodzi Szkoła Policealna GoWork.pl – najlepsza szkoła policealna w Białymstoku. Wybór szkoły policealnej to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą uzupełnić dotychczasowe wykształcenie, podnieść kwalifikacje lub po prostu planują zmianę branży. Zależnie od kierunku kształcenia, w rok lub dwa lata można zdobyć tytuł specjalisty, który gwarantuje duże możliwości na rynku pracy.

Kierunki, po których bez problemu znajdziesz posadę

Jakie specjalizacje będą cenione na rynku za kilka czy kilkanaście lat? Sprawdź, które kierunki zyskują na znaczeniu.

 • asystentka stomatologiczna
 • dietetyk
 • higienistka stomatologiczna
 • kosmetologia
 • masaż 

Wybór tych kierunków otworzy Ci ścieżkę na wiele możliwości rozwoju, w tym szansę zdobycia wartościowej, dobrze płatnej pracy nawet w perspektywie kilku lat. By uzyskać odpowiednie kwalifikacje w tych zawodach, skorzystaj z oferty Szkoły Policealnej GoWork.pl. Z każdym rokiem pomagamy tysiącom uczestników zdobywać nowe kwalifikacje. Naszą misją jest promocja edukacji, dlatego większość kierunków z naszej oferty udostępniamy nieodpłatnie. Nie musisz więc płacić wysokich kwot czesnego, by uzyskać tytuł specjalisty i zwiększyć swoje szanse na znalezienie atrakcyjnej posady. 

Chcesz zostać najlepszym specjalistą dietetyki w Białymstoku? Marzysz o karierze technika masażysty? Od zawsze pasjonował Cię wizaż i kosmetologia? Weź w udział w rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 do Szkoły Policealnej GoWork.pl i odmień swoje życie. Zaplanuj karierę, połącz pasję z pracą i zyskaj nowe umiejętności. 

Dlaczego Szkoła Policealna GoWork.pl to dobry wybór?

 • dogodna lokalizacja
 • profesjonalna i wykwalifikowana kadra
 • atrakcyjne oferty cenowe (w tym kierunki za 0 zł)
 • kompetentne doradztwo zawodowe
 • nowoczesne i dobrze wyposażone pracownie
 • pomoc w organizacji praktyk

Odwiedź naszą siedzibę podczas dnia otwartego, który odbędzie się 10 lipca – znajdziesz nas przy ul. Lipowej 32 (II piętro) w Białymstoku. Możesz również zapisać się na zajęcia online przez stronę https://policealna.gowork.pl/bialystok. Już teraz wybierz kierunek, który zapewni Ci świetlaną przyszłość. 

Reklama