Jak sprawdzić, czy twój chłopak ma konto na Tinderze

Nikt nie chce dowiedzieć się, że ich chłopak oszukuje ich w związku. Tinder to tylko jedna z wielu aplikacji, których oszuści używają do prowadzenia romansów za plecami swojego partnera. Chociaż nie możesz przeprowadzić prostego wyszukiwania na Tinderze, nie oznacza to, że nie możesz ich nakryć. Aby uchwycić ich na gorącym uczynku, poniżej opisujemy różne sposoby, jak sprawdzić, czy twój chłopak ma konto na Tinderze.

Sposoby na sprawdzenie, czy twój współmałżonek ma konto na Tinderze

Metoda 1: Sprawdź jego profil

Jeśli ty i twój chłopak poznaliście się na Tinderze, możesz łatwo zobaczyć jego profil. Na Tinderze możesz zobaczyć profil innej osoby tylko wtedy, gdy jesteście dopasowani. Wystarczy wpisać jego imię w pasek wyszukiwania w aplikacji i kliknąć na niego. Jednym z wyraźnych znaków, że wciąż korzysta z Tinder, jest aktualizacja jego zdjęcia profilowego i informacji.

Metoda 2: Stwórz fałszywy profil

W razie wątpliwości, stwórz fałszywy profil, jeśli nie możesz go wyszukać na Tinderze. Utwórz swój profil i dołącz zdjęcia i cechy, które go przyciągną. Następnie przesuń w prawo, aby do niego pasować i poczekaj, czy to będzie dopasowanie. Aby doszło do dopasowania, obie osoby muszą przesunąć w prawo do siebie. Jeśli twój fałszywy profil i twój chłopak są dopasowani, oznacza to, że jest aktywny na Tinderze.

Reklama

Metoda 3: Użyj aplikacji szpiegujące na telefon komórkowy

Podpatrywanie na telefonie swojego chłopaka za pomocą aplikacji szpiegowskiej to pewny sposób, aby sprawdzić, czy cię zdradza na Tinderze. Te aplikacje umożliwiają szpiegowanie telefonu partnera instalacji, pozwalając zobaczyć, jakie aplikacje używa. Jeśli poprosiłem go o usunięcie aplikacji Tinder i dowiesz się, że wciąż ją ma, to złapałeś go na gorącym uczynku!

Co zrobić, jeśli znajdziesz chłopaka na Tinderze

Po przetestowaniu tych metod, jak dowiedzieć się, czy twój chłopak jest na Tinderze, na pewno odkryjesz, czy jest tam obecny. W najlepszym przypadku może się okazać, że zapomniał usunąć aplikację. W najgorszym przypadku może cię zdradzać.

Jeśli twoja zdradzająca druga połowa zostanie przyłapana, nie denerwuj się. Po prostu powiedz „wszystko w porządku”, weź sobie trochę czasu wolnego od pracy, abyś mógł zastanowić się, co trzeba zmienić, nie pogarszając sprawy dla siebie ani dla nikogo innego w związku (włączając w to siebie), i wróć do pracy jak najszybciej. Nie próbuj go kontrolować ani mówić, co ma robić; po prostu bądź sobą i pozwól naturze działać. Nic dobrego nie wynika z wpadania w ponowny wzorzec nadużywania jak ten – zwłaszcza jeśli oznacza to, że wasz związek może zostać zniszczony za bardzo przez wzajemne emocjonalne zaangażowanie w niezdrowy wzorzec, aż będzie za późno, aby zauważyć, jak to było okrutne dla siebie nawzajem.

Podsumowanie

Podsumowując, odkrycie, że twój chłopak może być na Tinderze, może być przygnębiającą sytuacją. Niemniej jednak istnieje kilka metod, które możesz wykorzystać, aby poznać prawdę. Jeśli faktycznie odkryjesz, że jest aktywny na Tinderze, ważne jest, aby zachować spokój i zrozumienie. Zajmij sobie trochę czasu, aby zastanowić się nad związkiem i otwarcie porozmawiaj z nim, aby określić najlepszy sposób postępowania w przyszłości. Pamiętaj, że reagowanie z gniewem i kontrolą nie przyniesie pozytywnego rozwiązania. Pozostań wierny sobie i pozwól, aby naturalny proces się rozwinął.