Reklama

”Jaga” zaczyna sezon

  Prawdziwe tłumy szczelnie wypełniły we wtorkowy wieczór kino ”Pokój”. Kilkaset osób w żółto-czerwonych szalikach przyszło spotkać się z piłkarzami czołowej białostockiej drużyny drugoligowej – Jagiellonii Białystok. I piłkarze i kibice mają jeden wspólny cel- jak najszybszy awans do pierwszej ligi.

  Kibice popularnej ”Jagi” nie po raz pierwszy dowiedli umiłowania swojej drużyny. Piłkarze stwierdzili, że oprawa meczowa godna jest pierwszej ligi i nie pozostaje im nic innego, jak tylko jak najszybciej wprowadzić Jagiellonię ponownie do ekstraklasy. Z humorem i uśmiechem na twarzy prezentowali się przed kibicami, którzy wszystkich witali skandowaniem i oklaskami. W końcu to właśnie dla nich Stowarzyszenie Sympatyków Jagiellonii Białystok zorganizowało uroczystą prezentację zespołu naszych futbolistów.

  Nie od dziś wiadomo, że bez względu na wynik meczu Jagiellończycy zawsze mogą liczyć na gorące wsparcie setek prawdziwych kibiców. Starszych, młodszych, nawet mam piłkarzy-juniorów, które również pojawiły się ze swoimi pociechami w ”Pokoju”. Takie imprezy to najlepszy dowód, ze białostoczanie należą do prawdziwej polskiej kibicowskiej elity. ”Skoro na razie nie ma szansy na obejrzenie meczu, prznajmniej tu możemy do woli poćwiczyć kibicowanie ukochanej drużynie” stwierdził jeden z fanów ”Jagi” ale chyba takich jak on było o wiele więcej.

https://www.bstok.pl/up/news/693_1.jpg https://www.bstok.pl/up/news/693_2.jpg https://www.bstok.pl/up/news/693_3.jpg https://www.bstok.pl/up/news/693_4.jpg https://www.bstok.pl/up/news/693_5.jpg https://www.bstok.pl/up/news/693_6.jpg https://www.bstok.pl/up/news/693_7.jpg https://www.bstok.pl/up/news/693_8.jpg

Reklama