Reklama

IV liga. Tur się wzmacnia

On Lip 10, 2019

Pierwszymi wzmocnieniami Tura przed nowym sezonem będą dwaj piłkarze pochodzący z Nurca-Stacji, a ostatnio występujący w MKS Mielnik. Przed Wami w niebiesko – biało – żółtych barwach – Łukasz PAWLUCZUK i Sylwester GRONOWSKI.

Łukasz Pawluczuk ma 29 lat i gra na pozycji środkowego napastnika. Nie tak dawno występował już w barwach Tura. Wychowanek MKS Mielnik przyszedł do Bielska w przerwie zimowej sezonu 15/16 i spędził przy Orzeszkowej półtora roku. W tym czasie zaliczył 46 występów, w których 18 razy trafiał do siatki, walnie przyczyniając się do awansu dwa lata temu. W zakończonym niedawno sezonie po raz kolejny był czołowym strzelcem IV ligi – 27 gier i 17 goli dla MKS.

Sylwester Gronowski ma 30 lat. To wszechstronny zawodnik, najczęściej grający na środku obrony lub pomocy. Podobnie jak Łukasz, większość swojej przygody z piłką spędził w MKS Mielnik i Husarze Nurzec. Występował także w Kolejarzu Czeremcha. W sezonie 18/19 wychodził w podstawie MKS, zaliczył 24 mecze, strzelił jedną bramkę.

Witamy w Turze, chłopaki!

I jak zapowiada na swoim profilu Tur Bielsk Podlaski –  to dopiero początek!!!

Źródło: Tur Bielsk Podlaski