Reklama

IV liga. Tur liderem, na razie

„Mecz drugiej kolejki był mniej efektowny niż inauguracja, ale trzy punkty mają taką samą wartość. Wygrywamy w Grajewie z Warmią po golu Patryka Niemczynowicza.

Przed przerwą nie wyglądaliśmy za dobrze. Trochę ospale, trochę niedokładnie, a kilka strzałów, które oddaliśmy, nie były poważnym zagrożeniem. Gospodarze mieli lepsze okazje. Damian Plisiuk dwukrotnie zachowywał się świetnie.

W 24 minucie bezpośrednie podanie z linii obrony przejął Kondratowicz i wbiegł w pole karne, lecz Damian wyszedł z bramki i obronił. 10 minut później wyjął też uderzenie z bliska Mazurka.

Druga połowa zaczęła się od główki P.Kosińskiego nad bramką – to już było groźniej niż w całej pierwszej części. Za chwilę objęliśmy prowadzenie.

Kontrę rozprowadzał K.Kosiński, który zagrał na lewo do Niemczynowicza. Patryk wprowadził w pole karne, przygotował sobie pozycję do strzału i pięknie zawinął nad bramkarzem w długi róg. Ciasteczko.

W kolejnych minutach graliśmy uważnie w obronie, jednocześnie tworząc jeszcze kilka sytuacji z przodu. Były niecelne uderzenia Walczuka, Niemczynowicza czy Dzienisa, a w 67 minucie K.Kosiński niewiele pomylił się z wolnego z 20 metrów. W końcówce przycisnęli gospodarze. Piłka kilkukrotnie wlatywała w naszą szesnastkę, ale obrońcy i Plisiuk za każdym razem byli na posterunku.

Sześć punktów po dwóch meczach mimo kilku osłabień kadrowych – szacunek. Korzystajcie z letniego długiego weekendu, który przynajmniej na razie spędzamy na pozycji lidera IV ligi”

Warmia Grajewo – Tur Bielsk Podlaski 0:1 (0:0)

Patryk Niemczynowicz 51

W czwartek grały ze sobą również KS Michałowo i Czarni Czarna Białostocka. Michałowo wygrało 3;2.

Układ w tabeli jest więc następujący

W piątek z MOSPem gra u siebie Sparta Szepietowo. Czy zdobędzie 3 punkty i przeskoczy Tura w tabeli?

W sobotę o punkty walczą Ruch Wysokie Mazowieckie, Promień Mońki i Wigry Suwałki.

W niedzielę na boisko wyjdzie lider pierwszej kolejki KS Wasilków.

Której z tych drużyn uda się zdobyć komplet punktów? Która z drużyn zasiądzie na fotelu lidera

Info i zdjęcie: Tur Bielsk Podlaski

Tabela: 90minut.pl

Artykuł IV liga. Tur liderem, na razie pochodzi z serwisu Podlaski Sport.

Reklama