IV liga. Ostatnia kolejka

W ostatniej serii gier przed zimową przerwą, zespół Tomasza Kulhawika skromnie pokonał u siebie Promień Mońki 1:0. Gola na wagę trzech punktów i przewodnictwa w tabeli po jesiennej części rozgrywek strzelił Michał Poduch.

Najważniejszy moment potyczki miał miejsce w 88. minucie. Zdobywca jedynej bramki wykorzystał podanie Łukasza Wojciechowskiego, zaskakując bramkarza gości sprytnym strzałem obok słupka.

Tur Bielsk Podlaski – KS Wasilków 0:5.

– Wcześniej toczyliśmy bardzo wyrównany mecz. Najbardziej sprawiedliwym rozstrzygnięciem byłby remis. Mam jednak wiele zastrzeżeń do pracy sędziów, którzy nie podyktowali nam dwóch rzutów karnych. Mimo tego do końca wierzyliśmy w pozytywny wynik i taka postawa jest bardzo budująca. Podobnie to jak wypadliśmy na przestrzeni pierwszej części sezonu – mówi szkoleniowiec Promienia Marcin Grygo.

Ze zmiennym szczęściem radziły sobie białostockie ekipy. Hetman uległ u siebie Turowi Bielsk Podlaski 1:3.

Honor uratował MOSP, wygrywając w Juchnowcu z miejscowym Magnatem 4:1.

Wyniki 17. kolejki

Magnat Juchnowiec – MOSP Białystok 1:4 (1:3).

Bramki: 0:1 – Jakimiuk (9), 0:2 – Grabarz (22), 0:3 – Maciuszko (42), 1:3 – Chrościcki (43), 1:4 – Maciuszko.

Hetman Białystok – Tur Bielsk Podlaski 1:3 (0:3).

Bramki: 0:1 – Daniłowski (26), 0:2 – Popiołek (34), 0:3 – Pęza (37), 1:3 – Prusinowski (86).

KS Wasilków – Promień Mońki 1:0 (0:0).

Bramka: 1:0 – Poduch (88).

KS Michałowo – Sparta Augustów 5:1 (0:1).

Bramki: 0:1 – Sobolewski (8), 1:1 – Kondracki (55), 2:1 – Roszkowski (67), 3:1 – Tomczyk (70), 4:1 – Kondracki (73), 5:1 – Kondracki (81).

Wigry II Suwałki – Sparta 1951 Szepietowo 6:0.

Biebrza Goniądz – Wissa Szczuczyn 1:5.

Dąb Dąbrowa Białostocka – Warmia Grajewo 1:2 (0:1).

Bramki: 0:1 – Mikucki (40), 1:1 – Sołowiej (57), 1:2 – Dzitkowski (75-samobójcza).

Mecz: Cresovia Siemiatycze – KS Śniadowo został przełożony z powodu złego stanu boiska.

Pauzował: MKS Mielnik.

grafika: Magazyn Podlaskich Lig – Podlaskie Ligi