IV liga. Olimpia z Turem

Last updated Lip 29, 2021

Olimpia Zambrów spadła z III ligi. Tur był wicemistrzem. Oba zespoły spotkają się ze sobą w ligowych zmaganiach już w 2 kolejce.

Na razie rozegrały sparing. Oto relacja Tura Bielsk Podlaski

“W rozegranym sparingu z Olimpią Zambrów padł wynik identyczny, jak z tym rywalem w pucharze w zeszłym sezonie – 4:1 dla gości.

Jedyną naszą bramkę zapisał na koncie Marcin Bazylewski. W 44 minucie zrobił ładny, kilkudziesięciometrowy rajd z lewej strony, po czym zmieścił piłkę w siatce z ostrego kąta. To był gol na 1:1.

Wcześniej Olimpia objęła prowadzenie za sprawą Mackiewicza. Chwilę po bramce Marcina i na sekundy przed przerwą nasz były zawodnik, Adam Radecki, trafił po rożnym na 2:1.

W drugiej połowie trzeciego dla zambrowian, a swego drugiego gola zdobył Mackiewicz bezpośrednim strzałem z wolnego z okolic 20. metra. Pod koniec spotkania goście ustalili wynik po płaskim strzale kończącym dobre podanie na wolne pole przed bramkę.

Trener Bierżyn z różnych względów dysponował dziś mocno okrojonym składem. W rewanżu o ligowe punkty, który już całkiem niedługo (2. kolejka) powinno to wyglądać lepiej – kadrowo i piłkarsko. Tego się trzymajmy 🙂

Tur Bielsk Podlaski – Olimpia Zambrów 1:4 (1:2)

Marcin Bazylewski 44 – Karol Mackiewicz 7, 57, Adam Radecki 45, Michał Grochowski 84″

Info i zdjęcie: Tur Bielsk Podlaski