IV liga. Faworyci wygrali

Lider tabeli. ŁKS Łomża wygrał z Orłem Kolno. Trzy bramki padły w ciągu 6 minut.

W 18 minucie pierwszą bramkę strzela Rafał Maćkowski.

W 21 minucie drugą bramkę strzela Rafał Maćkowski

W 24 minucie trzecią bramkę strzela Patryk Szymański.

Orzeł strzela w 31 minucie. Ten wynik nie zmieni się już do końca spotkania

Orzeł Kolno – ŁKS Łomża 1:3

Wicelider grał na wyjeździe ze Spartą Szepietowo. Mecz zwany derbami powiatu. Mnóstwo emocji. W 40 minucie Patryk Ołów otrzymuje czerwoną kartkę. Sparta następne 50 minut będzie grała w osłabieniu. Ruch wykorzysta to w 50 minucie. Paweł Brokowski bezpośrednio z rzutu rożnego zdobywa bramkę. I tyle. Wicelider tabeli wygrywa w Szepietowie tylko jedną bramką.

Sparta Szepietowo –Ruch Wysokie Mazowieckie 0:1

Trzecia w tabeli Olimpia grała w Krypnie z Krypnianką. Wygrała. Wysoko. Pierwszą bramkę strzelił łowca hat tricków Kamil Zalewski. Była 10 minuta spotkania. Drugą bramkę strzelił  w 43 minucie Bartosz Gużewski. W 47 minucie było 3:0 po strzale z rzutu karnego Przemysława Jastrzębskiego. 4:0 w 53 minucie, bramkę zdobywa Nazar Malinowski. W 60 minucie pada piąta bramka. Kamil Zalewski. Kibice wstrzymali oddech. Czy będzie kolejny hat trick?  Tym razem snajper z Zambrowa hat tricka nie zdobył.

Gospodarze strzelają bramkę w 65 minucie

Krypnianka Krypno – Olimpia Zambrów 1:5

KS Michałowo pokonuje u siebie KS Grabówkę

KS Michałowo – KS Grabówka 5:2

Ale najwięcej bramek padło w Grajewie. Hat tricka tym razem zdobył Paweł Kossyk.

Warmia Grajewo – Hetman Białystok 8:0 (4:0)

Bramki: 1:0 Dawid Skalski 2′, 2:0 Dawid Kondratowicz 25′, 3:0 Tomasz Dzierzgowski 31′, 4:0 Paweł Kossyk 33′, 5:0 Paweł Kossyk 66′, 6:0 Igor Duchnowski 75′, 7:0 Paweł Kossyk 77′ (rzut karny), 8:0 Tomasz Dzierzgowski 78′

MOSP Białystok – Czarni czarna Białostocka 1:1

Promień Mońki – Tur Bielsk Podlaski 2:2

Cresovia Siemiatycze – KS Wasilków 0:1

1 ŁKS 1926 Łomża 19 49 71:21
2 Ruch Wysokie Mazowieckie 19 49 55:8
3 Olimpia Zambrów 19 47 75:15
4 KS Michałowo 18 40 47:18
5 KS Grabówka 19 31 40:36