Reklama

IRobot – nieoceniona pomoc czy pieniądze wydane w błoto?

Roboty sprzątające to ułatwienie w codziennych obowiązkach dla wielu ludzi. Nie każdy jednak jest przekonany co do efektywności pracy wykonanej przez urządzenia. Wiele przydatnych funkcji oraz ulepszeń powinno skłonić klientów negatywnie nastawionych do korzystania z robota sprzątającego do zakupu jednego z nich. Każdego dnia tracimy cenny czas na utrzymanie czystości naszych mieszkań. Dlaczego by więc nie ułatwić sobie tej pracy i skorzystać z pomocy jaką oferuje nam IRobot? Odkurzanie podłóg jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne! Oczywiście istnieją osoby, które sprzątając mają chwile na oczyszczenie głowy z niepotrzebnych i stresujących myśli, ale czy nie lepiej ten czas spędzić na czytaniu ulubionej książki lub wyjściu na spacer i złapaniu przyjemnych promieni słońca?

IRobot czyli roboty odkurzające i mopujące dla każdego

IRobot to producent robotów sprzątających, które z należną dokładnością zadbają o nasze powierzchnie zarówno twarde jak i miękkie. Roboty odkurzające z serii Roomba oczyszczają podłogę z najdrobniejszych śmieci i docierają w każdy zakamarek pomieszczenia. Każdy IRobot odkurzający wyposażony jest w trzy podstawowe funkcję. Przede wszystkim jest to zestaw inteligentnych czujników, które chronią robota przed upadkiem na przykład ze schodów. Trzystopniowy system sprzątania czyli dwie szczotki główne, jedna rozbijająca zabrudzenia, druga wciągająca je do wnętrza urządzenia, dodatkowa szczotka boczna oraz wysoka moc ssąca. Technologia Dirt Detect czyli nasz własny detektyw brudu pozwala IRobotowi na zapamiętanie miejsc gdzie powierzchnia brudzi się najczęściej, dzięki czemu IRobot będzie pracować dwa razy dokładniej w tym miejscu. Dzięki zróżnicowanym funkcją IRobotów z serii Roomba każdy zainteresowany znajdzie coś odpowiedniego dla utrzymania czystości swojego mieszkania w połączeniu z odpowiednią ceną urządzenia. Aby w pełni zadbać o nasze powierzchnie należy również wziąć pod uwagę zakup robota mopującego. Urządzenia te wyprodukowane przez firmę IRobot z serii Braava, pracują w dwóch trybach to jest tryb zamiatania na sucho czyli wstępne czyszczenie przed umyciem powierzchni w trybie mopującym. Urządzenia te nadają się zarówno do pracy na małych powierzchniach jak kuchnia i łazienka, ale też doskonale wykonają swoją pracę na powierzchni o wielkości do 93 metrów kwadratowych.

IRobot, jak odpowiednio zadbać o urządzenie?

Przy korzystaniu z dobrodziejstw jakie dają nam roboty sprzątające nie możemy zapomnieć o dbaniu o ich stan. Aby utrzymać zakupionego IRobota jak najdłużej w jak najlepszej kondycji musimy co jakiś czas dokładnie mu się przyjrzeć i wymienić to co trzeba. Mowa tu przede wszystkim o filtrach, które należy wymieniać co 2-3 miesiące. Zwiększymy tym efektywność pracy naszego urządzenia, a dodatkowo pozbędziemy się alergenów i szkodliwych pyłów, które zbierają się we wnętrzu robota. Oprócz jej dokładnego czyszczenia, należy wymienić ją po upływie około 3 miesięcy, w zależności od jej zużycia. Te małe gesty pozwolą nam długotrwale cieszyć się z wysokiej jakości pracy naszego IRobota.Dlatego warto w niego zainwestować..