Reklama

Reklama

Interkom motocyklowy – wygodna komunikacja podczas jazdy

Interkomy motocyklowe umożliwiają swobodną komunikacje podczas jazdy pomiędzy kierowcą a pasażerem lub pomiędzy innymi motocyklistami. Urządzenie montuje się w kasku, aby motocykliści mogli bezpiecznie porozumiewać się ze sobą w trakcie jazdy. Istotnym elementem nowoczesnego interkomu jest dobra jakość dźwięku niezakłócona szumem emitowanym przez motocykle i inne pojazdy. Obecnie na rynku istnieje wiele różnych rodzajów interkomów, które są chętnie wykorzystywane przez amatorów jazdy na dwóch kółkach.

FreedConn – uniwersalne rozwiązania komunikacyjne dla motocyklistów

Model interkomu FreedConn T-Max S to eden z nielicznych modeli, który umożliwia sparowanie aż do 6 motocyklistów. Zapewniają one łączność w trybie konferencyjnym (Full-Duplex), dzięki czemu nie ma problemu z kontaktem w grupie podczas jazdy. Ten rodzaj interkomu wyposażono w użyteczne funkcje, dzięki czemu jest bardzo wygodny w użyciu. Funkcja automatycznego odbierania telefonu pozwala na szybki kontakt z innymi motocyklistami, a opcja oddzwonienia na ostatni numer stanowi dodatkowe ułatwienie. Z kolei bluetooth umożliwiaj połączenie z telefonem, nawigacją lub odtwarzaczem muzycznym. Zasięg bluetootha do 1500 metrów pozwala ma szybką integrację z innymi motocyklistami. Wbudowane radio FM zapewnia przyjemną podróż kierowcy oraz pasażerowi. Urządzenie posiada oddzielne wejście na ładowarkę i może być ładowany w trakcie podróży. 

Wysoka jakość wykonania oraz komunikacja bez zakłóceń

Ergonomiczny kształt urządzenia pozwala na wygodne używanie, a starannie zaprojektowany i solidnie zbudowany mikrofon gwarantuje wyraźny przekaz bez zakłóceń. Nowoczesne słuchawki wyposażono w systemy EDR oraz DSP, dzięki czemu użytkownik odbiera niezakłócony przekaz w czasie rzeczywistym, a jednocześnie eliminowany jest efekt echa utrudniający rozmowy. Dzięki regulacji każdy motocyklista może dostosować głośność dźwięku do własnych potrzeb.

Vnetphone V8 – niezawodny interkom motocyklowy z pilotem

Interkom motocyklowy VNETPHONE V8 to innowacyjne urządzenie firmy VNETPHONE. Montowany do kasku użytkownika zapewnia łatwą komunikację w czasie podróży motocyklem. Może być również używany przez rowerzystów. Wodoodporna budowa IP65 zabezpiecza urządzenie przed wilgocią, a pilot przeznaczony do zdalnego sterowania montuje się do kierownicy motocykla. Interkom można połączyć z telefonem, nawigacją lub odtwarzaczem muzycznym za pomocą bluetootha. To rozwiązanie zapewnia użytkownikom wiele wygodnych opcji. Pozwala m.in. w trakcie jazdy słuchać radia lub muzyki, a także odbierać komendy nawigacji. Model interomu V8 umożliwia również wygodne wybieranie numeru telefonu głosowo, automatyczne odbieranie telefonu, oraz oddzwanianie na ostatni. Zaawansowane systemy redukcji szumów EDR, DSP, oraz VOX zapewniają wysokiej jakości dźwięk. Cały zestaw wyposażono w mikrofon na giętkim mocowaniu, klips do umocowania na kasku, głośniki oraz przewód USB, a także klucz do szybkiego montażu. Niewątpliwym atutem tego modelu jest pilot zapewniający zdalne sterowanie