Reklama

Interaktywne nożyczki

  Kto zabił? Odpowiedzi na to pytanie już od 12 maja będzie można szukać wspólnie z aktorami Teatru Dramatycznego kupując bilety na przedstawienie „Szalone nożyczki” Paula Portnera. W Białymstoku reżyseruje je Piotr Dąbrowski, a na scenie rolę Głównego Fryzjera spektaklu kreuje Wojciech Wysocki.

  Dlaczego wspólnie? Otóż zamysłem autora tej komedii kryminalnej było zaproszenie do zabawy publiczności. Widzowie zostają wciągnięci w akcję, stają się swojego rodzaju inspektorem, który prowadzi razem z dwoma bohaterami śledztwo. Aktorzy muszą tak grać, żeby ppubliczność ośmieliła się zadawać pytania i wręcz kierować rozwojem akcji. To od jej spostrzegawczości i dociekliwości będzie zależało znalezienie zbrodniarza.

  „Ubezpieczamy się na różne pytania i różne przebiegi przedstawienia. Oczywiście my mamy pewne warianty, które ćwiczymy ale rodzaj pytań i kolejności ich zadawania, nie jesteśmy w stanie przewidzieć. To dla nas aktorów jest największa trudność, bo w gruncie rzeczy nie wiadomo, co się wydarzy.” przyznał się na konferencji prasowej Wojciech Wysocki. Po raz pierwszy wziąć udział w interaktywnym przedstawieniu bedzie można już 12 maja o godz. 17. https://www.bstok.pl/up/news/1189_1.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1189_2.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1189_3.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1189_4.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1189_5.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1189_6.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1189_7.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1189_8.jpg

Reklama