Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

żONa – komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju

24 czerwca godz.18:30

zł120

Spektakl o zaufaniu, potrzebie bliskości, która niestety często przeradza się w bycie obok siebie👩🏻🧔🏻‍♂️ Sztuka, która bawi, a jednocześnie skłania do refleksji💭 Skrywana tajemnica rozpocznie festiwal kłótni i oskarżeń👿 Czy reputacja głównego bohatera legnie w gruzach?🤔 Przekonajcie się sami👉🏻🎫żONa – komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju – więcej informacji
żONa – komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju
Głośny, francuski przebój teatralny teraz także w Polsce! François to polityk z wieloma sukcesami, który startuje w wyborach na mera miasta. Doskonały plan zacznie się sypać w festiwalu kłótni i niespodziewanych rewelacji, które bawią do łez, a zarazem dają do myślenia.
François ma liberalne poglądy i wysokoprocentowe poparcie. Jego żona Carla jest inteligentna i atrakcyjna, a piękna córka Louise to ich oczko w głowie. Obrazek idealny – wizerunkowy wzór sukcesu. Ale… życie to nie plakat wyborczy. Jeden dzień wywróci do góry nogami losy całej rodziny, a w konsekwencji może zrujnować błyskotliwą karierę François. Ktoś wyjawi z dawna skrywaną tajemnicę, inny ogłosi zaskakującą nowinę, a we wszystko wmiesza się główny oponent polityczny – Rachon.
Komedia „żONa” jest od lat wielkim przebojem we Francji. Historia prowokuje do myślenia, a zarazem rozśmiesza do łez! Reżyser Adam Sajnuk umiejętnie wydobywa ironię losu polityka wystawionego na próbę, a czwórka znakomitych aktorów gra brawurowo i improwizuje, kreując wiarygodne postaci tej komedii o hipokryzji, miłości i tolerancji.
Obsada:
Renata Dancewicz
Piotr Polk
Justyna Fabisiak
Cezary Łukaszewicz/Michał Rolnicki
Autor: Jade-Rose Parker
Tłumaczenie: Irma Helt
Reżyseria: Adam Sajnuk
Muzyka: Michał Lamża
Premiera 27 października 2022 w Małej Warszawie

Szczegóły

Data:
24 czerwca
Godzina:
18:30
Koszt:
zł120
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://biletyna.pl/spektakl/zONa

Miejsce wydarzenia

Opera i Filharmonia Podlaska – ul. Podleśna
ul. Podleśna 2
Białystok, 15-001
Telefon:
85 732 23 31