Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zbiórka krwi

20 sierpnia godz.10:00 - 16:00

Bezpłatnie

Oddając krew, ratujesz zdrowie lub nawet życie drugiej osobie. Zapotrzebowanie na krew występuje przez cały rok, niezależnie od pory roku. Dlatego Atrium Biała wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i  Krwiolecznictwa w Białymstoku zachęcają do aktywnego udziału w akcji oddawania krwi. Tym najcenniejszym darem białostoczanie będą mogli podzielić się 20 sierpnia i 27 sierpnia, oddając krew w krwiobusie, który stanie w tych dniach na parkingu przed centrum handlowym. Każdy z  dawców otrzyma upominek w podziękowaniu za udział w akcji. Nie zabraknie także bezpłatnych atrakcji.

 

“Łączy nas krew, która ratuje życie. Bo tętni w nas dobro” – to hasło tegorocznej ogólnopolskiej kampanii promującej honorowe krwiodawstwo, w ramach której Atrium Biała oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i  Krwiolecznictwa w  Białymstoku, zachęcają do aktywnego oddawania krwi. Kampania pokazuje, że każdy z nas może pomagać i poczuć, że tętni w nim dobro. To w naszych żyłach krąży bezcenne dobro, które ratuje życie, jeśli się nim dzielimy z innymi. Intencją ogólnopolskiego projektu jest nakłonienie społeczeństwa do spełniania dobrych uczynków i pomaganiu: oddawajmy krew, bo tętni w nas dobro.

 

Okazją do promowania ogólnopolskiej kampanii honorowego krwiodawstwa „Bo tętni w nas dobro”, będą sobotnie akcje zbiórki krwi, przeprowadzone przy Atrium Biała (plac od strony stawu), w dniach 20 i 27 sierpnia, w godz. 10.00 – 16.00.

 

W dwie ostatnie soboty sierpnia przed centrum handlowym stanie krwiobus, zaś wewnątrz ledowa ścianka foto, przy której będzie można zrobić sobie selfie. Dodatkowo na pasażu Centrum Handlowego powstanie strefa dla dzieci, w której będą mogły wziąć udział w ciekawych zabawach, podczas oddawania krwi przez rodziców. Wszystkie atrakcje są bezpłatne i przeprowadzane w pełni bezpiecznie, zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi.

 

Do dyspozycji gości będzie także punkt obsługi akcji, w którym wydawane będą gadżety dla osób, które oddadzą krew, oraz na miejscu będzie można uzyskać informacje na temat kampanii oraz krwiodawstwa.

Szczegóły

Data:
20 sierpnia
Godzina:
10:00 - 16:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Atrium Biała
ul. Czesława Miłosza 2
Białystok, 15-265
+ Google Map
Telefon:
85 874 42 40

Organizatorzy

AtriumBiała
RCKiKBydgoszcz