Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

XII edycja Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „O Srebrne Pióro MDK” im. Wiesława Szymańskiego

Listopad 1, 2018 - Listopad 22, 2018

konkurs literacki

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku zaprasza uczniów trzecich klas gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów i młodzież do 25.
roku życia województwa podlaskiego do udziału w XII edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „O Srebrne Pióro MDK” im. Wiesława Szymańskiego.

Konkurs zostanie rozegrany w dwóch kategoriach gatunkowych: poezji i prozy. W kategorii poezji należy nadesłać zestaw trzech wierszy o dowolnej tematyce; w kategorii prozy – jedno opowiadanie (nowelę), o dowolnej tematyce, z wyłączeniem szeroko rozumianej fantasy.

Reklama

Termin nadsyłania prac upływa 22 listopada 2018 roku (decyduje data stempla pocztowego). W celu zachowania anonimowości prace należy nadsyłać wyłącznie pocztą tradycyjną (listownie) na adres: Młodzieżowy Dom Kultury 15-201 Białystok ul. Warszawska 79 A, z dopiskiem „Srebrne Pióro – XII” i z oznaczeniem literowym kategorii wiekowej.

Regulamin oraz karta zgłoszenia Konkursu znajdują się na stronie internetowej MDK www.mdk.bialystok.pl .
Uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu, połączone z wręczeniem nagród, nastąpi 13 grudnia 2018 r. o godz. 17.30 w siedzibie MDK. Na galę rozstrzygnięcia Konkursu zostaną zaproszeni autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac.

Szczegóły

Start:
Listopad 1, 2018
Koniec:
Listopad 22, 2018
Wydarzenie Category:

Miejsce

Młodzieżowy Dom Kultury
ul. Warszawska 79A
Białystok, podla 15-001 Polska
+ Google Map
Telefon:
85 732 79 49

Reklama