Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wspólnie tworzymy świąteczne dekoracje

3 grudnia, 2022 godz.11:00 - 18:00

Zaledwie kilka tygodni dzieli nas od Świąt Bożego Narodzenia. Jak sprawić by czas oczekiwania na nie minął radośniej i bardziej kolorowo? Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna 3 grudnia zaprasza do udziału w rodzinnych warsztatach kreatywnych, podczas których powstaną kolorowe dekoracje na choinki. Tego dnia odbędzie się również jarmark produktów ekologicznych. Wstęp wolny.

W sobotę 3 grudnia pasaż Centrum Handlowego Auchan Produkcyjna wypełni świąteczna atmosfera. Podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych powstaną bajecznie kolorowe ekologiczne dekoracje na świąteczne choinki. Uczestnicy przekonają się, że z naturalnych materiałów jak szyszki, drewienka, papier, wytłoczki jajek, suszone pomarańcze, laski cynamonu czy korek można wykonać rozmaite gwiazdkowe ozdoby. Instruktorzy podpowiedzą, jakich technik użyć by ozdoby były trwałe i estetyczne. Prace wykonane podczas zajęć będzie można zabrać do domu i powiesić na świątecznym drzewku.

Rodzinnym warsztatom będzie towarzyszył ekologiczny jarmark. Na stoiskach rozstawionych w pasażu Lokalni rzemieślnicy i kupcy zaprezentują wiele różnorodnych przedmiotów. To doskonała okazja by zakupić upominki dla bliskich!

Świąteczne warsztaty kreatywne odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku w godzinach 12.00 – 17.00. Natomiast stoiska na ekologicznym jarmarku będą dostępne od godziny 11.00 do godziny 18.00.

EKOLOGICZNY JARMARK

W sobotę 3 grudnia świąteczny nastrój zagości również na ekologicznym jarmarku „Cuda wianki”. Lokalni rzemieślnicy i kupcy zaprezentują wiele różnorodnych przedmiotów. To doskonała okazja by zakupić upominki dla bliskich! Zakupy na stoiskach będzie można zrobić od godziny 11.00 do 18.00.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Szczegóły

Data:
3 grudnia, 2022
Godzina:
11:00 - 18:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

CH Auchan Hetmańska
ul. Hetmańska 16
Białystok, Podlaskie 15-727 Polska
+ Google Map
Telefon:
85 874 86 44