
- To wydarzenie minęło.
Wiosenny Jarmark Produktów Regionalnych i Rękodzieła w Atrium Biała!
19 marca - 22 marca

W dniach 19-22 marca Atrium Biała serdecznie zaprasza na Jarmark Produktów Regionalnych i Rękodzieła – idealne wydarzenie dla miłośników lokalnych specjałów i rękodzieła! To wyjątkowa okazja, by spotkać miejscowych twórców, producentów wyśmienitych przysmaków oraz artystów rzemieślników. W ofercie znajdą się między innymi wiejski chleb, doskonałe wędliny z wędzarni Smak Tradycji, domowe przetwory i naturalne miody z pasieki, a także bogaty wybór wyrobów rękodzielniczych.
Od 19 do 22 marca Atrium Biała przemieni się w tętniący życiem targ pełen stoisk z lokalnymi produktami spożywczymi i rzemieślniczymi. Na odwiedzających czekać będą m.in. tradycyjne pieczywo, aromatyczne wędliny oraz szeroki wybór rękodzieła – od biżuterii, przez ręcznie wytwarzane świece sojowe, po ceramiczne ozdoby. To doskonała okazja, aby wesprzeć lokalnych twórców i poczuć smak regionalnych tradycji.
Jarmark Produktów Regionalnych i Rękodzieła odbędzie się w dniach 19-22 marca, w godz. 9.00-21.00; stoiska rozlokowane będą na środkowej rotundzie pomiędzy House i Sephora w CH Atrium Biała. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!
Więcej informacji na stronie www.atrium-biala.pl oraz na profilu FB: https://www.facebook.com/AtriumBiala.