Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty i targi dla rodziców!

21 maja godz.12:00 - 17:00

hetmańska warsztaty dla rodziców

Pojawienie się dziecka w rodzinie to ogromna radość, ale i wiele pytań i wątpliwości W sobotę 21 maja Centrum Handlowe Auchan Hetmańska zaprasza rodziców na spotkanie pt. „Rodzinkowo”, podczas którego zdobędą przydatną wiedzę i praktyczne umiejętności związane z opieką nad niemowlęciem i małym dzieckiem. Podczas targów zapoznają się z ofertą lokalnych twórców i prezentujących różnorodne produkty dla dzieci. Wydarzenie potrwa od godziny 12:00 do godziny 17:00. Wstęp wolny.

Podczas spotkania pt. „Rodzinkowo” w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska na rodziców będą czekali specjaliści – położna i ratownik medyczny. Odpowiedzą na pytania, podpowiedzą, jak troszczyć się o niemowlę i małe dziecko, a także, jak reagować w trudnych sytuacjach i udzielić pierwszej pomocy. Z kolei dietetyk po analizie składu ciała, podpowie mamom, jak wrócić do dobrej formy po ciąży i zadbać o zdrowie swoje i maluszka.

Na mamy czeka również chwila relaksu! W trakcie spotkania będzie można skorzystać z bezpłatnego zabiegu na dłonie i paznokcie w wykonaniu stylistek salonu „Hej Piękna”. Wielu wzruszeń dostarczy również koncert fortepianowy w wykonaniu 11-letniej Alicji Charkiewicz. Z kolei Klub „Maziaki” prowadzący na co dzień zajęcia dla dzieci od 6. miesiąca do 4 lat zaprosi maluchy do zabawy tzw. masami sensorycznymi. Ich przygotowanie dostarcza wiele radości i wspomaga rozwój małych dzieci.

Wystawcy obecni w strefie targowej zaprezentują różnorodną ofertę dla całej rodziny, w tym zabawki, dekoracje do pokoju dziecka, okolicznościowe upominki czy naturalne kosmetyki.

Dodatkowo w specjalnej fotobudce będzie można wykonać pamiątkowe rodzinne zdjęcia i w ten sposób uczcić pierwszy zbliżający się Dzień Mamy i Dzień Ojca.

Spotkanie pt. „Rodzinkowo” odbędzie się 21 maja w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku od godziny 12:00 do godziny 17:00. Wstęp wolny.

Szczegóły

Data:
21 maja
Godzina:
12:00 - 17:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

CH Auchan Hetmańska
ul. Hetmańska 16
Białystok, Podlaskie 15-727 Polska
+ Google Map
Telefon:
85 874 86 44