Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Walentynkowa Rewia Musicalowa ,,Le figaro-Amore mio”

17 lutego godz.19:00

PLN120

WALENTYNKOWA REWIA MUSICALOWA "LE FIGARO-AMORE MIO


Wybitni soliści
Akrobatka
Balet
Saksofonista
Bajeczne stroje

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór pełen uroku i romantyzmu. W eleganckiej i pełnej romantyzmu atmosferze połączymy siłę muzyki z wyjątkowymi talentami artystów. Melodie wypełnione uczuciami przeniosą Was w podróż przez emocję. W tej wyjątkowej atmosferze ożywionej muzyką, znajdziecie się w świecie delikatnych dźwięków i wzruszających melodii. To spektakl, który przeniesie Was w podróż przez emocje, talent i niepowtarzalną magię artystyczną. Scena rozbrzmiewać będzie nie tylko dźwiękami wybitnych śpiewaków, ale i oryginalnymi dźwiękami saksofonisty. Wystąpi akrobatka o szczytowych umiejętnościach oraz balet łączący elegancję z ekspresją . "Le Figaro – Amore Mio" to nie tylko koncert, to pełna paleta artystycznych doznań. Przenikająca się harmonia muzyki, tańca, teatru oraz sztuki cyrkowej jest tutaj czymś więcej niż tylko rozrywką. To spotkanie z wyjątkową wyobraźnią, którą wciela się w życie specjalna grafika wizualna oraz efekty świetlne, stanowiące kunsztowną oprawę dla każdego akordu i ruchu scenicznego.

 
Wystąpią dla Państwa wybitni soliści:

  • Mykhailo Gumennyi – Laureat międzynarodowych konkursów. Przez 5 lat brał udział w projekcie 10 Tenorów. Solista czynnie koncertujący na terenie kraju i poza jego granicami. W swoim dorobku artystycznym ma wiele ról teatralnych i niezliczoną ilość koncertów.
  • Evgenyi Prudnik – to nie tylko mistrz ekspresyjnego śpiewu, ale także wspaniały showman. Był solistą w Narodowej Operetce w Kijowie. Elegancki, przystojny, obdarzony ciemną uwodzicielską barwą głosu. Prawdziwym zaskoczeniem dla publiczności będzie fakt, że Evgeniy jest mistrzem świata w Armwrestlingu.
  • Kseniia Popova – Ta utalentowana piosenkarka to prawdziwa gwiazda świata muzyki. Jej głos wypełnia przestrzeń niezwykłą energią i emocjonalną głębią. W jej wykonaniu każda piosenka staje się unikalną muzyczną podróżą, która otula słuchaczy niewidocznymi nitkami zachwytu i podziwu.
  • Iryna Marko – Solistka śpiewu operowego i popowego. Laureatka licznych konkursów. Pedagog śpiewu. Ma w swoim dorobku koncerty w filharmoniach i teatrach.
  • Olexandr Forkushak – Wybitny ukraiński baryton o ciemnej barwie głosu, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny głos. Odbył tournée po Wielkiej Brytanii z operami La Boheme, Nabucco i Aida. Regularnie koncertuje także z Narodową Prezydencką Orkiestrą Symfoniczną Ukrainy.

Program:

Część 1
1. Le Figaro
2. Il bacio
3. Caruso
4. Funikuli Funikula
5. Sing, sing, sing
6. Besame mucho
7. Toreador
8. Pretty Woman
9. Je T’aime
10. Quando quando quando
11. Skyfall
12. La bamba
13. We are the champions
14. Halleluja
15. Volare

Część 2
1. A little party never killed nobody
2. I will always love you
3. Sex bomb
4. When you tell me that you love me
5. Never enough
6. Love me tonight
7. Dla Ciebie Mamo
8. I love you baby
9. New York
10. Never tears apart
11. Vivo per lei
12. The time of my life
13. Czerwona ruta

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Szczegóły

Data:
17 lutego
Godzina:
19:00
Koszt:
PLN120
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/114131/Bia%C5%82ystok/Le+Figaro/?utm_source=pp&utm_medium=398

Miejsce wydarzenia

Opera i Filharmonia Podlaska – ul. Podleśna
ul. Podleśna 2
Białystok, 15-001
Telefon:
85 732 23 31