Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

VII Podlaskie Targi Pracy w Atrium Biała

24 marca - 25 marca

W dniach 24-25 marca br. w Atrium Biała w jednym miejscu będzie można przejrzeć oferty pracy wielu firm z województwa podlaskiego. Poszukiwani są zarówno pracownicy do działów produkcji, logistyki, handlu, a także do obsługi klienta oraz administracji. Wśród ofert pracy znajdują się propozycje nie tylko dla wykwalifikowanych osób z wieloletnim doświadczeniem, ale także dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Podlaskie Targi Pracy to odpowiednie miejsce do poszukiwania zatrudnienia dla każdego. Liczą się przede wszystkim chęci i zapał do pracy. Dzięki możliwości bezpośrednich rozmów z przedstawicielami podlaskich firm, będzie można łatwiej i szybciej odnaleźć wymarzone miejsce pracy, dowiedzieć się jakie umiejętności i kwalifikacje warto zdobyć lub poszerzyć, a także powiększyć siatkę kontaktów zawodowych.

 

Wśród wystawców, którzy zapowiedzieli swój udział w Podlaskich Targach Pracy są m.in.:

 • Greenko – firma specjalizująca się prowadzeniu dedykowanych szkoleń, doradztwie biznesowym oraz wspieraniu partnerów w realizacji inwestycji w odnawialne źródła energii
 • KAN – producent innowacyjnych systemów wodno-grzewczych
 • Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku
 • PGE Dystrybucja
 • Podlaski Oddział Straży Granicznej
 • Pronar – lider w produkcji i sprzedaży maszyn, urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych oraz branży transportowej
 • Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
 • SaMASZ – producent wysokiej jakości maszyn rolniczych i komunalnych
 • SSSE S.A. – Polska Strefa Inwestycji
 • Wojskowe Centrum Rekrutacji w Białymstoku
 • WestRock – wiodący producent papieru i opakowań
 • Zakład Ubezpieczeń Społecznych

 

Podlaskie Targi Pracy to miejsce spotkań pracodawcy z potencjalnym kandydatem do pracy, mają one charakter cykliczny i służą wspieraniu lokalnej przedsiębiorczości oraz rozwijaniu aktywności zawodowej w naszym regionie – mówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała. – Udział w nich to znakomity sposób na pozyskanie nowych pracowników, a także okazja, aby zaprezentować swoją firmę i zareklamować siebie jako wiarygodnego pracodawcę. W nadchodzącej, wiosennej edycji swój udział zapowiedziało już liczne grono firm i organizacji z konkretnymi ofertami zatrudnienia, zarówno dla studentów, absolwentów, jak i osób rozważających zmiany w swoim życiu zawodowym. Podlaskie Targi Pracy są otwarte dla wszystkich szukających nowego zatrudnienia; to dla nich pomocne narzędzie w zorientowaniu się w obecnej sytuacji na rynku pracy – mówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.

 

Podlaskie Targi Pracy odbędą się w Atrium Biała w dniach 24-25 marca br., w piątek w godz. 11.00-17.00, w sobotę w godz. 11.00-16.00. Stoiska wystawców będą znajdować się przy perfumerii Sephora. Podobnie jak poprzednio, organizatorami wiosennej edycji targów są Gazeta Współczesna i Kurier Poranny.

 

Partnerstwo w organizacji Podlaskich Targów Pracy to element programu Atrium Razem, którego celem jest wsparcie i integracja lokalnej społeczności oraz wspólne budowanie przyjaznego środowiska rozwoju.

Szczegóły

Początek:
24 marca
Koniec:
25 marca
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Atrium Biała
ul. Czesława Miłosza 2
Białystok, 15-265
+ Google Map
Telefon:
85 874 42 40