Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Trudny Klient – szkolenie w ramach Centroom Przedsiębiorczości

24 lutego godz.16:30 - 18:30

39zł

Jak zachować równowagę pomiędzy zadowoleniem klienta a asertywną postawą? Dowiecie się tego na najbliższym spotkaniu z cyklu Centroom Przedsiębiorczości, które odbędzie się 24 lutego (czwartek) w coworku przy ulicy Sienkiewicza 9.

 

Praca z klientami wymaga doskonałego podejścia – nie tylko nastawienia na rozwiązywanie problemów, czy umiejętności radzenia sobie z trudnymi emocjami – a przede wszystkim pro-aktywnej postawy, umiejętności budowania relacji z klientami i asertywności.

Prowadząca szkolenie, Urszula Kliber-Zych (DrTusz.pl), już w temacie szkolenia kieruje naszą uwagę na sytuację, nie człowieka. W końcu nawet najbardziej nieprzyjemnej w odbiorze osobie 'o coś chodzi’ – ma problem, który chce rozwiązać i być usatysfakcjonowana z poziomu naszego produktu czy usługi. Również my sami jesteśmy klientami i możemy być odbierani przez drugą stronę transakcji jako 'trudni’ bądź 'natarczywi’.

Bardzo ważnym tematem w kwestii obsługi klienta jest umiejętność radzenia sobie z trudnymi emocjami i stresem. Nierzadko ciężkie sytuacje w pracy potrafią utkwić nam w głowie na długo, przez co przenosimy napięcie zawodowe na nasze życie prywatne. Na spotkaniu porozmawiamy o tym, w jaki sposób zachować profesjonalną postawę i nie dać się wyprowadzić z równowagi, jednocześnie nie dając sobie wejść na głowę.

Na spotkaniu dowiesz się:

  • Jakie są powszechnie obowiązujące standardy w obsłudze klienta.
  • Jak zarządzać swoimi emocjami i efektywnie komunikować się z klientem.
  • Dlaczego odczuwamy stres przy współpracy z trudnym klientem?
  • Jak utrzymać profesjonalną postawę w nieprzyjemnych sytuacjach.

Prowadząca szkolenie

Ula Kliber-Zych z DrTusz.pl

Swoją ścieżkę kariery rozpoczynałam w 2008 roku w branży szkoleniowej gdzie zajmowałam się organizacja szkoleń, a później koordynacją kilkuosobowego działu handlowego. Od 2013 roku jestem związana ze sklepem internetowym DrTusz.pl, gdzie przez pierwsze lata pracowałam i dbałam o jakość obsługi klienta, a obecnie zajmuję stanowisko E-Commerce managera.

Miałam przyjemność napisać kilka artykułów do prasy branżowej oraz występować jako prelegent na konferencjach o tematyce e-commerce. Po godzinach przerabiam ubrania i szyje na maszynie.

 

 

Szczegóły

Data:
24 lutego
Godzina:
16:30 - 18:30
Koszt:
39zł
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://bit.ly/CPtrudnyklient

Miejsce wydarzenia

Centroom
Sienkiewicza 9
Białystok, Podlaskie 15-092 Polska
+ Google Map
Telefon:
533 553 204
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia