Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tribute to Czesław Niemen, Stan Borys i Krzysztof Krawczyk

9 czerwca godz.16:00

PLN120

Zapraszamy na wieczór muzycznych wspomnień o trzech artystach minionej epoki, którzy na stałe odcisnęli piętno swoimi piosenkami w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Przez niemal dwie godziny posłuchamy w wykonaniu artystów słynnego Teatru Variete Muza najpopularniejszych przebojów Czesława Niemena, Stana Borysa i Krzysztofa Krawczyka.

 

Na gościnnych występach zagra i zaśpiewa na żywo, wraz z orkiestrą Jarosława Barowa – Piotr Kuźniak! Założyciel wraz z Anną Jantar zespołu Szafiry, a który w 2005r wydał płytę w hołdzie Czesławowi Niemenowi, gdzie śpiewa i gra jego największe przeboje. Przez 26 lat Piotr Kuźniak też śpiewał i grał z zespołem Trubadurzy zastępując Krzysztofa Krawczyka.

 

Koncert ten starszemu pokoleniu przypomni czasy, gdy muzykę artyści tworzyli na pięciolinii, a nie klawiszach komputera, zaś młodszym pozwoli zapoznać się z takimi przebojami jak „Jaskółka uwięziona”, „Anna” , „Dziwny jest ten Świat”, „Sen o Warszawie”, „Czy mnie jeszcze pamiętasz”, „Wspomnienie”, „Ostatni raz zatańczysz ze mną”, „Byle było tak”, „Parostatek”, czy „Rysunek na szkle”.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Szczegóły

Data:
9 czerwca
Godzina:
Koszt:
PLN120
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/120064/Bia%C5%82ystok/Czy+nas+jeszcze+pami%C4%99tasz%3F/?utm_source=pp&utm_medium=398

Miejsce wydarzenia

Opera i Filharmonia Podlaska – ul. Podleśna
ul. Podleśna 2
Białystok, 15-001
Telefon:
85 732 23 31