Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

The Bumpers – Koncert Solidarni z Ukrainą

18 marca godz.19:00 - 22:00

40zł – 50zł
The Bumpers – Koncert Solidarni z Ukrainą

KONCERT ZESPOŁU THE  BUMPERS PONOWNIE W ZMIANIE KLIMATU – CAŁY DOCHÓD ZE SPRZEDAŻY BILETÓW PRZEKAZUJEMY NA POMOC UKRAINIE!

The Bumpers znają zapewne wszyscy (Jeśli jednak ktoś nie kojarzy tego składu, oto krótka ściągawka) Rok 1991, w Polsce raczkuje demokracja, Metallica wydaje czarny album, powstaje Hey i Oasis. Albert Żukowski i Maciej Cylwik po powrocie z USA, na fali popularności nowych folk-rockowych grup The Pogues i The Waterboys i fascynacji muzyką irlandzką zakładają zespół. Zespół, jak każdy inny ma jedno zadanie: podbić listy przebojów, zapewnić stały dopływ gotówki i światową popularność (dziewczyny za sceną to oczywista sprawa).

 

Pierwsze próby, szukanie chętnych i umiejących trzymać instrumenty kumpli, no i najważniejsze – jaka nazwa? Decydują się na The Bumpers – bo i brzmi fajnie i kojarzy się dobrze. Najpierw próby w Co Nie Co, potem salka w białostockim BOK-u, granie na strychu firmy Adama, w różnych mniejszych i większych miejscówkach. W końcu pierwsze występy przed publicznością – Trzynastka, Herkulesy, Studio Kino. Zespół nabiera rozpędu, na koncerty przychodzą już nie tylko znajomi i rodziny, pojawiają się zaproszenia spoza Białegostoku.

Szczegóły

Data:
18 marca
Godzina:
19:00 - 22:00
Koszt:
40zł – 50zł
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
http://zmianaklimatu.eu/event/the-bumpers-koncert-na-sw-patryka-2/

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia