Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

The Animals and Friends

12 kwietnia godz.20:00

zł95

House of The Rising Sun na żywo w Toruniu! The Animals – zespół legenda, któryw 1965 roku, jako pierwszy “przywiózł” muzykę rockową do Polski.
W 1964 roku fala energetycznego rock and rolla przetoczyła się przez świat. Na szczycie tej fali znaleźli się The Beatles, The Rolling Stones i oczywiście The Animals.

Animalsi podobnie jak Beatlesi podbili listy przebojów w Stanach Zjednoczonych, na czele z legendarnym hymnem House of The Rising Sun. Następnie zespół osiągnął ponad dwadzieścia światowych rekordów Top Ten, z których wiele zdobyło miejsce numer jeden w różnych częściach świata. W 1994 roku grupa została wprowadzona do Rock and Roll Hall of Fame.

Trwały wpływ i różnorodność muzyki The Animals nie ustają. Debiut The Animals z 1964 roku znalazł się na łamach magazynu CLASSIC ROCK „50 albumów, które zbudowały blues rocka”.
Po blisko sześćdziesięciu latach legenda wciąż rośnie….
Perkusista John Steel i grający na instrumentach klawiszowych Mickey Gallagher nadal razem koncertują. Towarzyszą im Danny Handley (wokal, gitara) i Roberto Ruiz (gitara basowa).

Szczegóły

Data:
12 kwietnia
Godzina:
20:00
Koszt:
zł95
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://biletyna.pl/koncert/The-Animals-and-Friends

Miejsce wydarzenia

6-Ścian PUB
ul. Warszawska 30
Białystok, 15-077
Telefon:
790 618 732