Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

STUDENCI STUDENTOM W OPERZE I FILHARMONII PODLASKIEJ

6 czerwca godz.18:00

Zapraszamy na otwarcie wystawy prac malarskich studentów Architektury Krajobrazu Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej „Studenci Studentom w Operze i Filharmonii Podlaskiej”.

Wernisaż połączony z koncertem w wykonaniu studentów Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina odbędzie się 6 czerwca 2023 o godz. 18.00 w Foyer OiFP przy ul. Odeskiej 1. Wstęp – za okazaniem bezpłatnej wejściówki (do odbioru w kasie OiFP od 1 czerwca). Wernisaż uświetni koncert w wykonaniu studentów Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

Reklama

Projekt „Studenci Studentom w OiFP” powstał we współpracy Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej z Uniwersytetem Muzycznym Fryderyka Chopina oraz Operą i Filharmonią Podlaską. Biorą w nim udział studenci kierunku architektura krajobrazu na Wydziale Budownictwa i Nauk o Środowisku oraz studenci Uniwersytetu Muzycznego. Pod okiem mgr inż. arch. Elżbiety Orzechowskiej-Klimowicz, wykładowcy akademickiego przedmiotów projektowych oraz zajęć z rysunku i malarstwa, a także opiekun Koła Naukowego ARTchitektura, studenci Politechniki Białostockiej stworzyli serię geometrycznych kompozycji na płótnach.

Wystawę będzie można oglądać w Sali wystawowej OiFP do 10 września 2023 r. Wstęp wolny.

Szczegóły

Data:
6 czerwca
Godzina:
18:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Opera i Filharmonia Podlaska – ul. Odeska
ul. Odeska 1
Białystok, 15-406 Polska
+ Google Map
Telefon:
85 732 23 31
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia