Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Stand-up Ferajna | Toczek, Kozłowski, Łobejko oraz Pawluczuk

5 lutego godz.19:00

zł30

Stand-up Ferajna w Białymstoku! – zapraszamy, wystąpią:

Łukasz Kozłowski – "Komedia to tragedia, która przydarzyła się komuś innemu". Stand-up przydarzył się mi? Mnie? Dla mnie! – bo jestem z Białegostoku. Ciągle szukam puent do żartów. Szukam też pracy. Mogę zostać nawet prezydentem Polski, bo żadna praca nie hańbi.

Radek Pawluczuk – Nie ogarnia dlaczego znajomi uważają go za nieogarniętego. Jego występy spotykają się z sporym entuzjazmem widzów, raz nawet ludzie nie dość, że śmiali się na występie to nawet i długo po nim, chociaż to akurat było w zakładzie psychiatrycznym, więc może dlatego. Reprezentuje styl czysto one-linerowy czyli krótkich żartów z zaskakującym zakończeniem, które łączy tak by opisywać swoje życie i poglądy.

Michał Łobejko – Człowiek o wielkim dystansie do życia, o wielkiej pasji do komedii, i o wielkiej wadze. Naukowcy nadal są podzieleni w kwestii czy lepiej go objeść czy przeskoczyć. Gdyby został królem to zwrot "Wasza Wysokość"nie byłby wyolbrzymieniem – poza tym i tak się już bardziej nie da. Finalista przeglądu GAPA w kategorii stand-up. Uczestnik Polskiego Festiwalu Stand-upu. Uczestnik codziennej przerwy na obiad.

Bartek Toczek – były filozof, tester fikcji i rzeczywistości. Prozę życia zmienia na komedię, lub odwrotnie. Na imprezie zaprezentuje fragmenty swojego programu "DIETOX". Tyje w standupowe doświadczenie odwiedzając wieczorami liczne lokale w Polsce. *Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video. *Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów. *Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Szczegóły

Data:
5 lutego
Godzina:
19:00
Koszt:
zł30
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/87380/Bia%C5%82ystok/Stand+Up+Ferajna/?utm_source=pp&utm_medium=398