Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Stand-up Białystok | Bartosz Zalewski i Damian Skóra

28 maja godz.19:00

zł50

Białystok! Stand-up w najlepszym, klubowym wydaniu. Już 28 maja w klimatycznym Gwincie pojawią się: Bartosz Zalewski i Damian Skóra.

Nowy program Damiana posiada bardzo dobre parametry komediowe. Napisany według aktualnych norm ISO, dopuszczających tylko 2% sucharów w mieszance, reszta to czystej próby stand-up, wolny od utartych schematów i zadawania publiczności tych samych trzech pytań od 10 lat. Został wybrany jako kandydat na Laur Konsumenta 2023 w kategorii "Najlepszy program, o którym nie słyszeli". Damian to osoba rzutka, krzepka, ochocza oraz łysa, trochę nerwus. Posiada balkon, ale kiedyś chciałby psa. Ma za sobą setki występów, od dużych hal po jeden kawalerski, o którym chciałby zapomnieć. Wygrał kilka konkursów komediowych, wielokrotnie występował także dla telewizji, a na YouTube i płatnych platformach można obejrzeć już jego piąty pełny materiał. Tylko kto ma na to czas. Lepiej przyjść na żywo niż wzrok psuć, tylko by przy tych komputerach siedzieli.

Bartosz Zalewski – urodzony we Wrocławiu, zamieszkały we Warszawie, sercem trzeciego świata drugiej kategorii obywatel, nakazem poszukiwany. Występuje od 2010, nie roku lecz wrażenia przypisanemu tej liczbie. Ma na koncie występy telewizyjne, roasty, nagrania solowe, podcasty i stanowczo za mało pieniędzy, proszę mu je dać. Obecnie zaprasza na swój kolejny solowy program komediowy pt. "Jako przejaw przemocy społecznej", który bierze pod lupę małe rzeczy i patrzy z dala na te większe. A ponieważ my sami jesteśmy średni pozostaje nam tylko cieszyć się że ścierające się płyty tektoniczne wyzysku zostawiają nas w spokoju. CZYŻBY? Możliwość zakupu smyczek, książek i koszulek po występie.

Prowadzenie: Karol Modzelewski

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl