Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spektakl Joanny Szczepkowskiej

11 lutego godz.19:00

zł100

"ADHD i inne cudowne zjawiska – wykład nieprzewidywalny" to artystyczne spojrzenie na tzw. Deficyt Uwagi. Joanna Szczepkowska oprócz aktorstwa i literatury zajmuje się problemem ADHD u dorosłych: "Wielu tez wychodzi z tego przedstawienia widząc inaczej swoje cechy i wady najbliższych. Przede wszystkim jednak spektakl jest dobra zabawą!"

ADHD to zjawisko jednocześnie zabawne, dramatyczne, inspirujące i destrukcyjne, a przede wszystkim malownicze, dlatego scena jest dobrym miejscem na próbę zrozumienia tego zespołu.

Joanna Szczepkowska o swoim spektaklu: Chciałam uświadomić ludziom, że istnieje zjawisko, które daje klucz do zrozumienia wielu mechanizmów naszych zachowań. To tym istotniejsze, że lekarze nadal są na ogół sceptyczni wobec ADHD osób dorosłych. Dlatego bardzo zależało mi na wiarygodności tego tekstu. W jednej recenzji ze spektaklu znalazłam określenie, że to improwizacja, happening. Nic bardziej błędnego, tekst jest na scenie mówiony, co do litery, a stworzenie wrażenia improwizacji jest wyzwaniem artystycznym spektaklu. Jak mówi autorka, wielu widzów odnajduje tu "trochę siebie" niezależnie od tego czy uważają się za ADHD – owców czy nie. Wielu tez wychodzi z tego przedstawienia widząc inaczej swoje cechy i wady najbliższych. Przede wszystkim jednak spektakl jest dobra zabawą!

ADHD i inne cudowne zjawiska
tekst i reżyseria: Joanna Szczepkowska

Występują:
Joanna Szczepkowska
Hanna Konarowska-Nowińska

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Szczegóły

Data:
11 lutego
Godzina:
19:00
Koszt:
zł100
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/87956/Bia%C5%82ystok/ADHD+i+inne+cudowne+zjawiska/?utm_source=pp&utm_medium=398

Miejsce wydarzenia

NIETeatr
ul. Sienkiewicza 4
Białystok, Podlaskie 15-092 Polska
Telefon:
667 922 939
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia