Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spektakl A LITTLE LIFE w Helios na Scenie

4 października godz.18:00 - 21:30

James Norton (Happy Valley, Grantchester) występuje w ” zniewalająco fascynującym” (★★★★★ Daily Express) teatralnym wydarzeniu 2023 roku, gdy wizjonerski reżyser Ivo van Hove (A View from the Bridge) wystawia anglojęzyczną premierę A LITTLE LIFE.

Spektakl sfilmowano w Savoy Theatre w Londynie podczas premiery na West Endzie. Ta bijąca rekordy i „pięknie zagrana” (★★★★ The I) adaptacja bestsellera Hanyi Yanagihar’y o nakładzie miliona egzemplarzy trafia na duży ekran.

W docenionej przez krytyków sztuce występują również Luke Thompson (Bridgerton), Omari Douglas (It’s A Sin), Zach Wyatt (The Witcher), Elliot Cowan (The Crown), Zubin Varla (Tammy Faye), Nathalie Armin (Force Majeure) i Emilio Doorgasingh (Best of Enemies).

A LITTLE LIFE śledzi losy czterech przyjaciół ze studiów w Nowym Jorku: aspirującego aktora Willema, odnoszącego sukcesy architekta Malcolma, zmagającego się z trudnościami artysty JB i wybitnego prawnika Jude’a. Ambicja, uzależnienie i duma grożą rozpadem grupy, ale zawsze łączy ich miłość do Jude’a i tajemnice z jego przeszłości. Ale kiedy te tajemnice wychodzą na jaw, w końcu dowiadują się, że poznanie Jude’a St Francisa oznacza dla każdego znacznie więcej niż ktokolwiek przypuszczał.

Książka pojawiła się również w Polsce po tytułem „Małe życie” i niemal od razu stała się bestsellerem. Seans będzie emitowany w angielskiej wersji językowej z polskimi napisami.

Stań się częścią tego niezwykłego wydarzenia i dołącz do nas w październiku w Helios na Scenie!

Szczegóły

Data:
4 października
Godzina:
18:00 - 21:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Witryna internetowa:
https://www.helios.pl/26,Bialystok/BazaFilmow/Szczegoly/film/28975/A-LITTLE-LIFE-w-Helios-na-Scenie---polskie-napisy

Miejsce wydarzenia

Kino Helios Białystok Alfa
ul. Świętojańska 15
Białystok, Podlaskie 15-227 Polska
+ Google Map
Telefon:
85 741 13 56
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Organizator

Kino Helios
Telefon:
516258879
Zobacz witrynę: Organizator