Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SloWołkow Tour – wycieczka rowerowa

2 czerwca

2 czerwca 2024 r., zbiórka przed Ratuszem w Białymstoku, Rynek Kościuszki 10

Godziny wyjazd grup:
Grupa I godz. 9:00
Grupa II godz. 9:15
Grupa III godz. 9.30

Koszt wycieczki: 30 zł/os.
Bilety można zakupić w Ratuszu w Białymstoku lub w Muzeum Fotografii Wiktora Wołkowa w Turośni Kościelnej.
Informacje i zapisy: 513 381 713, e-mail: wolkow@muzeum.bialystok.pl

Wycieczka rowerowa jest doskonałym sposobem na utrzymanie dobrego samopoczucia, świetnej kondycji fizycznej i weekendowy relaks. A gdyby tak połączyć przyjemną dwukołową eskapadę z fotografią i magią podlaskich krajobrazów? Takie rzeczy tylko w Muzeum Fotografii Wiktora Wołkowa w Turośni Kościelnej!

Wybierz się z nami na rowerową wycieczkę spod białostockiego ratusza do naszego nowo otwartego oddziału, zachwyć się piękną przyrodą i przy okazji spal kilka (a może nawet kilkadziesiąt) kalorii. Celem naszej podróży będzie uroczystość zasadzenia pamiątkowego dębu im. Wiktora Wołkowa na terenie muzeum, po której zaprosimy Was na mały catering i oprowadzanie po wystawie stałej.

Muzeum Fotografii Wiktora Wołkowa położone jest u progu Narwiańskiego Parku Narodowego, który zachwyca o każdej porze roku. Meandrująca rzeka Narew, rozległe łąki i bagna, a także gęste lasy to raj dla miłośników przyrody. Można tu obserwować rzadkie gatunki ptaków, podziwiać kwitnące na wiosnę łąki i wyruszyć na wycieczkę kajakiem lub rowerem. Gmina Turośń Kościelna słynie z rozbudowanej sieci szlaków rowerowych, które prowadzą przez najpiękniejsze zakątki doliny.

Po uroczystości, wszystkim chętnym wykonamy pamiątkowe zdjęcia przy użyciu zabytkowego aparatu skrzynkowego 9×12 i pierwszego aparatu Wiktora Wołkowa Agfa Box.

 

Szczegóły

Data:
2 czerwca
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Ratusz
Rynek Kościuszki 10
Białystok, 15-426
+ Google Map
Telefon:
85 742 14 73