Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

PRZECHERY / INSTYTUT LAS – ZMIANA KLIMATU

25 marca godz.19:00 - 21:30

20zł – 30zł
PRZECHERY / INSTYTUT LAS – ZMIANA KLIMATU

Uwaga Uwaga! Poszukiwani groźni przestępcy podejrzani o nielegalne nadużywanie rockandrolla. Ostatnio widziano ich wszystkich w Białymstoku. Po raz kolejny, na scenie Zmiany Klimatu wystąpią kultowe, nieszablonowe i nietuzinkowe Przechery oraz Instytut Las!

PRZECHERY:
Jesteśmy partyzancką formacja działająca w Białostockim półświatku muzycznym. Za swój cel obraliśmy autorski muzyczny wpier**l  i zdziesionowanie serc i umysłów słuchających.  Co prawda nie gramy jazzu, ale kwaśne przeloty Coltrana z Interstellar Space nie są nam obce! Wszędzie gdzie się pokazujemy sprawiamy, że ludziom wybuchają szyje i wyłamują się kręgosłupy. Za nami kilka koncertów oraz finał przeglądu kapel “Rockowania”, w którym to bezapelacyjnie wymietliśmy pod dywan muzyczną degrengoladę. Regulamin nie pozwalał wprawdzie na przyznanie wszystkich nagród jednej kapeli, dlatego zadowoliliśmy się „uśmiechem kierownika odciśniętym w betonie” a fanty przekazaliśmy pozostałym muzykom.

Wysłaliśmy kiedyś Demko na festiwal w Jarocinie i Jury wyłowiło nas z ponad setki kapel. Lecieliśmy w „Nowym Świecie” „Radio Białystok” i „Akaderze”. Donald Trump zaprosił nas do białego domu, gdzie nauczyliśmy go grać „Whisky moja żono” na grzebieniu. Nasza Stawka to Psi Ch*j + Vat, więc jest spora szansa, że spotkamy się w najbardziej garażowej knajpie w twoim mieście.

Szczegóły

Data:
25 marca
Godzina:
19:00 - 21:30
Koszt:
20zł – 30zł
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
http://zmianaklimatu.eu/event/przechery-instytut-las-zmiana-klimatu/

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia