Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

PODWÓJNY MARATON STRACHU W KINACH HELIOS!

13 maja godz.23:00 - 14 maja godz.07:00

Nocne Maratony Filmowe to nie tylko okazja do „nieprzespanej” nocy i sale kinowe oddane do dyspozycji „nocnych marków”. To przede wszystkim doskonały moment na przeżycie kilku godzin w niepowtarzalnym klimacie, jaki stworzyć potrafią filmy grane jeden za drugim.

Po raz kolejny Nocne Maratony Filmowe stawiają przed fanami horrorów piekielnie straszny dylemat. W piątek 13 maja we wszystkich kinach Helios odbędzie się Podwójny Maraton Strachu!

W zestawie pierwszym pokażemy cztery horrory, których celem jest… śmiertelnie Was wystraszyć. Na początek „ROOM 203”, a w nim tajemnicze morderstwa i starożytna klątwa. Zaraz po krótkiej przerwie „X”, świetny horror prosto ze studia A24. Następnie trzymający w napięciu „POZA SEZONEM”. Na koniec dla najwytrwalszych „THE HOLLOW CHILD” i czające się w lesie zło.

Dla tych, którzy lubią dobrze bawić się w kinie, polecamy zestaw Strasznie Śmieszny, w którym zaprezentujemy cztery niebanalne, rozbrajające horrory/komedie. Na początek „SPREE”, czyli morderczy pościg za subami. Po krótkiej przerwie krew, rock i jazda bez trzymanki w „STUDIO 666″. Następnie „WILKOŁAKI SĄ WŚRÓD NAS”, a na koniec „PSYCHO GOREMAN” – filmowe szaleństwo w najntisowym stylu.

Będzie to wyjątkowa, pełna grozy i śmiechu uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 13.05.2022, godz. 23:00

Zagramy w I zestawie:

Zagramy w II zestawie:

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

Szczegóły

Początek:
13 maja godz.23:00
Koniec:
14 maja godz.07:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
http://www.helios.pl/nmf_strachu

Organizator

Kino Helios
Telefon:
516258879
Zobacz witrynę: Organizator