Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Podróż autostopem w lata 60-te z piosenkami Karin Stanek, Heleny Majdaniec i Kasi Sobczyk

10 lutego godz.19:00

zł100

„Tato kup mi jeansy”, a wtedy pojadę w świat „Autostopem”! Jeśli chcecie się wybrać w muzyczną podróż autostopem w lata 60-te to tylko z piosenkami Karin Stanek, Heleny Majdaniec i Kasi Sobczyk. Zapraszamy na koncert największych przebojów CZERWONO-CZARNYCH z wokalnym udziałem aktorki i wokalistki Agnieszki Wajs. Żywiołowy, pełen energii koncert big bitowy to nie tylko obietnica sentymentalnej podróży, ale przede wszystkim świetna rozrywka. Na repertuar koncertu składają się największe przeboje legendarnego zespołu CZERWONO-CZARNI. Usłyszymy m. in. takie hity jak „Malowana lala”, "Lucia", „Chłopiec z gitara”, „Autostop”, „Tato kup mi jeansy”, „Walentyna Twist” czy „Jimie Joe.”

W rolę KARIN wcieli się wybitna i znakomicie śpiewająca aktorka Agnieszka Wajs. Agnieszka od kilku lat jest oficjalną wokalistką reaktywnego zespołu „CZERWONO-CZARNI”! Na scenie towarzyszą jej wspaniali muzycy, absolwenci Instytutu Jazzu katowickiej Akademii Muzycznej: Łukasz "Forest" Piechota – inst. klawiszowe, Tomasz Wójcik – gitary, Piotr Górka – kontrabas, Łukasz Kurek – perkusja.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Szczegóły

Data:
10 lutego
Godzina:
19:00
Koszt:
zł100
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/87959/Bia%C5%82ystok/Autostopem+z+piosenkami+KARIN+STANEK+%E2%80%93+koncert/?utm_source=pp&utm_medium=398

Miejsce wydarzenia

NIETeatr
ul. Sienkiewicza 4
Białystok, Podlaskie 15-092 Polska
Telefon:
667 922 939
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia