Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.
Recurring Event Kolejne wydarzenia: Podlaskie Targi Pracy w Atrium Biała

Podlaskie Targi Pracy w Atrium Biała

14 października, 2022 godz.12:00 - 18:00

Już w najbliższy piątek i sobotę odbędzie się kolejna edycja Podlaskich Targów Pracy organizowanych przez Kurier Poranny i Gazetę Współczesną we współpracy z Atrium Biała. Wśród wystawców pojawi się szereg firm oferujących pracę niemalże w każdej branży i dla każdego szczebla – od pracy fizycznej, dla kierowcy, po biurową. Dla osób poszukujących zatrudnienia będzie to świetna okazja do rozmów i poszerzenia kontaktów.

W dniach 14-15 października br. w Atrium Biała w jednym miejscu będzie można przejrzeć oferty pracy wielu firm z województwa podlaskiego. Poszukiwani są zarówno pracownicy do działów produkcji, logistyki, handlu, a także do obsługi klienta oraz administracji. Wśród ofert pracy znajdują się propozycje nie tylko dla wykwalifikowanych osób z wieloletnim doświadczeniem, ale także dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Podlaskie Targi Pracy to odpowiednie miejsce do poszukiwania zatrudnienia dla każdego. Liczą się przede wszystkim chęci i zapał do pracy. Dzięki możliwości bezpośrednich rozmów z przedstawicielami podlaskich firm, będzie można łatwiej i szybciej odnaleźć wymarzone miejsce pracy, dowiedzieć się jakie umiejętności i kwalifikacje warto zdobyć lub poszerzyć, a także powiększyć siatkę kontaktów zawodowych.

Wśród firm, które zapowiedziały swój udział w Podlaskich Targach Pracy są m.in.:

KAN – producent innowacyjnych systemów wodno-grzewczych

Greenko – firma specjalizująca się prowadzeniu dedykowanych szkoleń, doradztwie biznesowym oraz wspieraniu partnerów w realizacji inwestycji w odnawialne źródła energii

JAZON – firma odpowiadająca za szeroko rozumiane wyposażenie przemysłowe od przeszło wraz z projektowaniem, montażem i transportem

ChM – polski producent implantów dla traumatologii i ortopedii

Plum – producent elektroniki

OERLEMANS – zakłady produkcyjne żywności,

Podlaski Oddział Straży Granicznej

Pronar – lider w produkcji i sprzedaży maszyn, urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych oraz branży transportowej

ASPI – producent narzędzi dla branży meblarskiej

BAT – producent wyrobów tytoniowych

Danwood – producent domów jednorodzinnych.

 

 W dzisiejszych czasach najważniejsza jest współpraca na szczeblu lokalnym i regionalnym. Dlatego Atrium Biała po raz kolejny zaangażowało się organizację Podlaskich Targów Pracy, wspólnie z Kurierem Porannym i Gazetą Współczesną. Chcemy także w ten sposób wesprzeć lokalną przedsiębiorczość jak i społeczność poszukującą pracy. Wśród wystawców przeważają znane firmy, o niezachwianej i stabilnej pozycji na podlaskim i ogólnopolskim rynku, co pomoże mieszkańcom odnaleźć dla siebie satysfakcjonującą pracę w rzetelnej firmiemówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.

 

Podlaskie Targi Pracy odbędą się w dniach 14-15 października br. w godz. 12.00-18.00 w Atrium Biała. Stoiska wystawców będą znajdować się nieopodal Sephory, na środkowej rotundzie, obok wejścia od ul. Miłosza.

 

Partnerstwo w organizacji Podlaskich Targów Pracy to element programu Atrium Razem, którego celem jest wsparcie i integracja lokalnej społeczności oraz wspólne budowanie przyjaznego środowiska rozwoju.

Szczegóły

Data:
14 października, 2022
Godzina:
Series:
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Atrium Biała
ul. Czesława Miłosza 2
Białystok, 15-265
+ Google Map
Telefon:
85 874 42 40