Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Podlaskie Targi Pracy w Atrium Biała

1 kwietnia - 2 kwietnia

Bezpłatnie

Chcesz zmienić pracę? Szukasz ciekawego i rozwijającego zajęcia? A może nie wiesz jak przygotować się do spotkania z przyszłym pracodawcą? W znalezieniu wymarzonej pracy i w odpowiednim przygotowaniu do  rozmowy kwalifikacyjnej pomogą wystawcy podczas Podlaskich Targów Pracy, na które już w najbliższy weekend zaprasza mieszkańców Podlasia Atrium Biała, partnerujące wydarzeniu. W dniach 1 i 2 kwietnia porad zawodowych udzielać będą eksperci, natomiast lokalni przedsiębiorcy przedstawią swoje oferty pracy.

 Targi pracy to idealna okazja na znalezienie ciekawej posady dla osób poszukujących zatrudnienia, jak i dla tych, którzy tworzą nowe miejsca pracy. Udział w nich pozwala wszystkim zainteresowanym na rozpoznanie bieżącej sytuacji na rynku pracy, a także w przypadku osób młodych i rozpoczynających dopiero swoją ścieżkę zawodową, na poznanie kryteriów rekrutacyjnych i oczekiwań pracodawców.

Szansą dla poszukujących pracy oraz pracodawców z północno-wschodniej części Polski są Podlaskie Targi Pracy, odbywające się w najbliższy weekend w Atrium Biała. Podczas nich, swoją ofertę zaprezentują lokalne firmy, które ze względu na dynamiczny rozwój, poszerzają kadrę i poszukują nowych pracowników. Ponadto zainteresowani będą mogli na miejscu skorzystać z pomocy specjalistów, świadczących doradztwo w zakresie wchodzenia na rynek pracy bądź zmiany zatrudnienia. Wśród tegorocznych wystawców znajdują się: ChM – partner strategiczny wydarzenia, Unibep, Plum, Greenko-Zawodowe Podlasie, SaMASZ, Medgal, Health Labs Care, Służba Więzienna, Rosti, Straż Graniczna, KAN, Pronar, West Rock, Polska Press.

Podlaskie Targi Pracy odbędą się w dniach 1-2 kwietnia, w godz. 12.00-18.00 na pasażu w centrum handlowym Atrium Biała.

– Jeśli ktoś szuka pracy bądź zastanawia się nad jej zmianą, to Podlaskie Targi Pracy są dla niego doskonałym rozwiązaniem. Wydarzenie stwarza możliwość bezpośredniego kontaktu pracodawców z osobami ubiegającymi się o zatrudnienie. Na miejscu będzie można także zapoznać się z szeroką bazą ofert oraz aktualną sytuacją panującą na lokalnym rynku pracy – mówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała. – Targi mają także realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne mieszkańców Podlasia. Ze względu na wiele obopólnych korzyści dla regionu – w tym wpieranie jego rozwoju i podniesienie atrakcyjności – Atrium Biała od wielu lat współuczestniczy w Podlaskich Targach Pracy, udostępniając swoją przestrzeń pod to wydarzenie dodaje Justyna Doroszkiewicz.

Organizatorami Targów Pracy są Kurier Poranny oraz Gazeta Współczesna. Partnerstwo w organizacji Podlaskich Targów Pracy to element programu Atrium Razem, którego celem jest wsparcie i integracja lokalnej społeczności oraz wspólne budowanie przyjaznego środowiska rozwoju.

Więcej informacji na stronie Atrium Biała: https://atrium-biala.pl/podlaskie-targi-pracy-w-atrium-biala-2/.

Szczegóły

Początek:
1 kwietnia
Koniec:
2 kwietnia
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://atrium-biala.pl/podlaskie-targi-pracy-w-atrium-biala-2

Miejsce wydarzenia

Atrium Biała
ul. Czesława Miłosza 2
Białystok, 15-265
+ Google Map
Telefon:
85 874 42 40