Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Piknik z Psem

19 maja godz.10:30 - 14:00

Wiosna to czas, gdy warto opuścić progi Doliny, odświeżyć nieco futerko i czterema łapami powędrować przed siebie w poszukiwaniu przygód i przyjaciół. Może to nie będzie wędrówka nad morze, może i nie w góry, ale za to z powiewem historii i pełna klasycznego piękna – w gościnne ogrody Pałacu Branickich!

Właśnie tam chcemy zaprosić Was w najbliższą niedzielę, 19 maja, w godz.10.30 -14 na Piknik z Psem!

– Piknik będzie pierwszą okazją w tym roku,  by spotkać nas, wolontariuszy oraz psy w centrum miasta. Maj i piękna pogoda, jaka planowana jest na niedzielę, zachęca do wyjścia z domu i spędzenia tego czasu na świeżym powietrzu! Dlaczego nie w towarzystwie psów? Nasz piknik będzie świetną okazją do poznania kilkunastu psów i rozmowy z wolontariuszami! – mówi jednak z organizatorek pikniku, wolontariuszka Anna Andraka.

W ramach pikniku zostanie też rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Psyjaciel jak z obrazka”. Była to druga edycja konkursu, a zadaniem jego uczestników i uczestniczek było narysowanie wybranego psa, który mieszka w „Dolinie Dolistówki” W tym roku nadesłano ponad 160 prac!

Zachęcamy do wspólnego spędzenia niedzieli! Jeśli chcielibyście przynieść coś naszym podopiecznym, to prosimy o pipety zabezpieczające od kleszczy oraz specjalistyczną karmę.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia, gdzie zamieszczamy szczegóły imprezy: pik

Szczegóły

Data:
19 maja
Godzina:
10:30 - 14:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/438112085499019

Miejsce wydarzenia

Park Ogród Pałacu Branickich
Ogród Branickich
Białystok, Podlaskie 15-001 Polska
+ Google Map