Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Piąta Edycja „KOBIETA – Finanse i Styl”

8 czerwca godz.10:00 - 19:30

W Hotelu Villa Tradycja, już 8 czerwca, odbędzie się niezwykłe spotkanie skupiające się na finansach, stylu oraz budowaniu pewności siebie.

Piąta Edycja „KOBIETA – Finanse i Styl” to inicjatywa stworzona z myślą o kobietach, które pragną poszerzyć swoją wiedzę z zakresu autoprezentacji, zarządzania finansami oraz kreowania wyjątkowego stylu.

Program wydarzenia obejmuje szereg atrakcyjnych wykładów oraz warsztatów, a wśród prelegentów znajdą się eksperci z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinach, które dotyczą codziennego życia każdej kobiety. Gwiazdą wydarzenia będzie Dr Irena Kamińska-Radomska, znana z programu „Projekt Lady” TVN.

Dr Irena wiedzę z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety biznesu oraz wystąpień publicznych zdobywała w Waszyngtonie pod okiem największych ekspertów, m.in. u Jonathana Mollera – szefa protokołu Białego Domu, uzyskując certyfikat i międzynarodową licencję.

HARMONOGRAM WYDARZENIA:

10:00 – 10:50 Rejestracja i networking Spotkanie rozpocznie się od możliwości nawiązania nowych kontaktów oraz rozmów między uczestniczkami.

10:50 – 11:00 Wstęp Oficjalne rozpoczęcie wydarzenia.

11:00 – 12:00 Zacznij od poznania siebie Pierwsze warsztaty będą poświęcone tematowi samoświadomości i budowaniu pewności siebie.

12:00 – 12:15 Przerwa na kawę i networking

12:15 – 13:20 Wolna głowa – JA autentyczna Kolejny punkt programu to warsztaty poświęcone autentyczności i wolności w wyrażaniu siebie.

13:20 – 13:30 Przerwa na kawę i networking

13:30 – 14:30 W kręgu obfitości. O kobiecej drodze do sukcesu Prezentacja na temat ścieżki do sukcesu, szczególnie ważnej dla kobiet.

14:30 – 15:30 Lunch i networking Okazja do zjedzenia posiłku oraz dalszych rozmów między uczestniczkami.

15:30 – 16:30 Od słów do czynów Warsztaty poświęcone praktycznym aspektom realizacji celów.

16:30 – 17:30 Fotograficzne sesje portretowe Profesjonalne sesje zdjęciowe dla uczestniczek.

17:30 – 18:30 Kultura biznesu. Normy i formy Ostatnie warsztaty będą dotyczyć zasad panujących w świecie biznesu oraz etykiety.

18:30 – 19:30 Zakończenie i networking Oficjalne zakończenie wydarzenia oraz czas na dalsze rozmowy i wymianę kontaktów.

Dodatkowo, podczas wydarzenia, uczestniczki będą miały okazję skorzystać z atrakcji takich jak sesje fotograficzne, podczas których zostaną uwiecznione na profesjonalnych portretach. Jest to pamiątka z wydarzenia, ale także doskonała okazja do ulepszenia wizerunku zawodowego w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych.

Podczas spotkania zostanie utworzony „Kobiecy Krąg Mocy”, który poprowadzi Katarzyna Chwała, ekspert w dziedzinie finansów. Podczas tego wyjątkowego spotkania uczestniczki będą miały okazję przyjrzeć się systemowym prawom rządzącym ich finansami oraz poszukać sposobów na przełamanie ewentualnych blokad czy ograniczeń w tym obszarze życia.

Jedną z ważnych atrakcji będzie również warsztat dotyczący ruchu ku sukcesowi. Prowadzony przez doświadczonych trenerów, pozwoli uczestniczkom na praktyczne przećwiczenie fundamentalnych technik, które pomogą im osiągnąć stabilność i pewność siebie w drodze do sukcesu.

Uczestniczki w trakcie spotkania będą miały wykonywane profesjonalne makijaże biznesowe. Dzięki nim kobiety będą mogły poczuć się pewniej i sprawdzić co jest dla nich korzystne podczas przyszłych spotkań biznesowych czy prezentacji.

Kobiecy wdzięk uchwycony zostanie przez profesjonalnych fotografów. Każda uczestniczka otrzyma zdjęcie portretowe w dobranej dla siebie stylizacji.

Ponadto każda z uczestniczek będzie miała własne „stoisko wystawowe”, na którym może zaprezentować ofertę swojego biznesu.

Atutem wydarzenia jest możliwość skorzystania z konsultacji doświadczonych ekspertów w dziedzinie autoprezentacji, wizerunku i komunikacji. Dr Irena Kamińska-Radomska oraz Dominika Grodowska są znane z profesjonalizmu i skuteczności w pracy z klientami, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Będą do dyspozycji przez cały dzień dla każdej uczestniczki. Pani Irena skupi się na tzw. „architekturze stroju”, natomiast Pani Dominika na „typie kolorystycznym urody”.

To wszystko, by wydobyć niepowtarzalny styl każdej kobiety.

PRELEGENCI I TREŚCI WARSZTATÓW:

Dr Irena Kamińska-Radomska, założycielka firmy szkoleniowej The Protocol School of Poland, poprowadzi warsztaty dotyczące autoprezentacji i etykiety biznesu. Uczestniczki dowiedzą się, jak skutecznie prezentować się w świecie biznesu oraz jak radzić sobie w różnych sytuacjach zawodowych. Autorka kilkuset artykułów wydawanych w Polsce i USA oraz książek: „Etykieta biznesu, czyli międzynarodowy język kurtuazji”, „Kultura biznesu. Normy i formy”, „Współczesna etykieta biznesu w codziennej praktyce w Polsce”, „Dress code dla kobiet” (współautorka), „Jak zostać damą” (współautorka), „Kilka lekcji o wychowaniu” oraz „Wyjątkowe Święta”

Dominika Grodowska, ekspert ds. komunikacji i wizerunku, zaoferuje praktyczne wskazówki dotyczące stylizacji oraz zarządzania wizerunkiem.

PODSUMOWANIE:

Piąta Edycja „KOBIETA – Finanse i Styl” to wyjątkowa okazja dla kobiet, które pragną poszerzyć swoją wiedzę, zbudować pewność siebie oraz rozwijać się zarówno zawodowo, jak i osobowo. To spotkanie, które pozwoli zyskać nowe umiejętności, wznieść siebie i swój biznes na wyższy poziom  oraz nawiązać wartościowe kontakty.

Więcej informacji oraz możliwość zakupu biletów dostępne są pod numerem telefonu: 507 695 638.

Szczegóły

Data:
8 czerwca
Godzina:
10:00 - 19:30
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Hotel Villa Tradycja
ul. Włókiennicza 5
Białystok, Podlaskie 15-464 Polska
+ Google Map
Telefon:
85-652-652-0