Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Paweł Będkowski i Łukasz Jemioła – The Beatles akustycznie

7 września godz.19:00

zł50

Zapraszamy na wyjątkowy koncert „The Beatles akustycznie” w czwartek, o godzinie 19:00!Na naszej scenie wystąpią: Łukasz Jemioła i Paweł Błędowski.
Jest to wydarzenie organizowane z okazji 60-lecia wydania płyty „Please please me” The Beatles.
BILETY: 50zł
60 lat temu (22 marca 1963 roku) ukazał się pierwszy longplay Beatlesów „Please please me”. Nagrywając go, muzycy nie zdawali sobie sprawy, że właśnie zmieniają bieg historii muzyki rozrywkowej.
Nic po wydaniu tego albumu w światowej muzyce popularnej nie było już jak dawniej… Wokaliści i autorzy piosenek Paweł Błędowski i Łukasz Jemioła postanowili połączyć siły w projekcie „The Beatles akustycznie”. To nie tylko świętowanie 60-lecia debiutu The Beatles – to także opracowania znanych i mniej znanych utworów z ich kanonu. Tylko dwa głosy, dwie i gitary akustyczne i… najlepsze piosenki XX wieku.
Paweł Błędowski – muzyk, historyk, autor piosenek i dziennikarz radiowy. Od 1998 roku występuje wykonując swój autorski materiał. W 2001 roku założył rockowy zespół Londyn. Podczas 12 lat swej działalności formacja osiągnęła wiele sukcesów związanych z jej koncertową działalnością. W 2019 roku wspólnie ze znakomitym gitarzystą i producentem Piotrem Bogutynem (muzykiem Renaty Przemyk
i Ani Karwan) Paweł stworzył album „Głosy Miasta”, gdzie jego piosenki śpiewali najlepsi wokaliści z Lublina. Niedawno – także we współpracy z Piotrem Bogutynem – stworzył dwie przebojowe utwory: „Taki moment” (teledysk nakręcono na głównych ulicach Warszawy) i „Może łudzę się”, które są prezentowane na radiowych antenach. Paweł jest jednym z najlepszych w Polsce znawców twórczości i biografii zespołu The Beatles.
Łukasz Jemioła – wokalista, songster, specjalizuje się w piosenkach retro oraz nurcie americana, jako gitarzysta swobodnie korzysta z techniki fingerpicking. Łukasz Jemioła jako wokalista wielokrotnie współpracował z Włodkiem Pawlikiem – laureatem Nagrody Grammy. Z Pawlikiem współtworzył projekty: „Wieczorem” – z muzyką do poezji Józefa Czechowicza, „Mów spokojniej” – z poezją Adama Zagajewskiego czy jazz-rockową kantatę „Myśląc Ojczyzna”. Łukasz Jemioła występował także z: Marylą Rodowicz, Januszem Radkiem, Arturem Andrusem, Andrzejem Lampertem, Margaret, Piotrem Bałtroczykiem, Piotrem Fronczewskim, Małgorzatą Kożuchowską, Maciejem Zakościelnym, Maciejem Miecznikowskim, zespołem Anawa Marka Grechuty. Na swoim koncie ma liczne realizacje telewizyjne dla TVP, TVN, POLSAT, takie jak: Sopot Top Hits Festiwal, X-Factor, Mrągowo i inne. W ciągu 15 lat pracy scenicznej dał setki koncertów na terenie całej Polski oraz w Austrii, Estonii, Słowacji i na Ukrainie.

Szczegóły

Data:
7 września
Godzina:
19:00
Koszt:
zł50
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://biletyna.pl/koncert/Pawel-Bedkowski-i-Lukasz-Jemiola-The-Beatles-akustycznie

Miejsce wydarzenia

6-Ścian PUB
ul. Warszawska 30
Białystok, 15-077
Telefon:
790 618 732