Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Otwarte spotkanie Toastmasters Białystok ze Zbyszkiem Dzideczkiem: Przywódca jutra

27 kwietnia godz.19:00 - 21:00

Bezpłatnie

Zapraszamy serdecznie na największe wydarzenie w klubie Toastmasters Białystok od długiego czasu. Gościem specjalnym, który poprowadzi swój warsztat, będzie Zbyszek Dzideczek – wieloletni członek Toastmasters, certyfikowany trener John Maxwell Team, prelegent licznych konferencji oraz dyskusji eksperckich, a także autor książki „Negocjacje to fascynująca podróż”.

Odpowiemy sobie na pytania dotyczące tego, jaki powinien być Przywódca Przyszłości. Jakie wyzwania stanęły przed przywódcami wobec szybko zmieniającego się otoczenia? Czy każdy menadżer powinien być przywódcą? Jakie cechy współczesnego przywódcy zadecydują o jego roli w nadchodzącym czasie? Co sprawia, że ludzie idą za każdym z nas? To tylko część zagadnień, jakie poruszymy. Wszyscy wyniosą dla siebie z nowe spojrzenie na to, jak nadążać za ciągłymi zmianami. Oprócz warsztatu chętni będą mogli spróbować sił w krótkich wypowiedziach improwizowanych. Będzie efektywnie, energicznie i merytorycznie.

Takie wydarzenia w Białymstoku nie zdarzają się często, dlatego tym bardziej warto być częścią tego spotkania już 27 kwietnia 2022 r. o godz. 19:00 w Centrum Konferencyjnym SoftwareHut (ul. Sienkiewicza 112). Wstęp jest bezpłatny, a po spotkaniu czeka nas wspólna integracja.

Szczegóły

Data:
27 kwietnia
Godzina:
19:00 - 21:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategorie Wydarzenie:
,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/404220501516796

Miejsce wydarzenia

SoftwareHut
Sienkiewicza 110
Bialystok, pl
+ Google Map