Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Największe przeboje Pink Floyd na żywo – KONCERT ANOTHER PINK FLOYD I MAREK RADULI!

28 maja godz.19:00

zł119

28 maja 2023 na scenie Opery Podlaskiej przy ul.Odeskiej 1 wystąpi zespół Another Pink Floyd, uznawany za jeden z najlepszych zespołów grających muzykę Floydów na żywo, a na białostocki koncert zaproszenie przyjął i wraz z muzykami Another gościnnie wystąpi Marek Raduli – bezdyskusyjnie najpiękniej brzmiący gitarzysta w Polsce, występujący w takich zespołach jak Budka Suflera, Bajm, Banda i Wanda.

Zespół zapowiada wspaniałe widowisko inspirowane trasą koncertową P.U.L.S.E. z 1994r. Klimat, emocje doskonała gra starannie zaprojektowanych świateł i wizualizacji przeniesie wszystkich widzów w świat Pink Floyd którego nie można zaznać słuchając jedynie płyt. „Pulse”. Była to jedna z najbardziej spektakularnych i najbardziej zaawansowanych technologicznie tras koncertowych połowy lat dziewięćdziesiątych. Podczas koncertu zespół Another postara się odwzorować klimat i atmosferę tego widowiska, oczywiście z zachowaniem skali i możliwości na jakie pozwala miejsce występu. Podczas koncertu pojawią się również wszystkie charakterystyczne elementy takie jak: potężny ekran w kształcie koła z ruchomymi lampami na okręgu i efekty laserowe. Odtworzona zostanie niemal cała lista utworów, która pojawiła się na trasie „Pulse”.

Usłyszymy koncertowe wersje najsłynniejszych utworów Pink Floyd zagrane na żywo: „Shine On You Crazy Diamond”, "Wish You Were Here", "Another Brick in The Wall", „Sorrow, What Do You Want From Me” czy „High Hopes” a także wszystkie utwory z albumu Dark Side of The Moon.

28 maja 2023
BIAŁYSTOK – Opera Podlaska
pl.Odeska 1
wejście 18:30
start 19:00

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Szczegóły

Data:
28 maja
Godzina:
19:00
Koszt:
zł119
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/84265/Bia%C5%82ystok/Another+PINK+FLOYD+Tribute+Band/?utm_source=pp&utm_medium=398

Miejsce wydarzenia

Opera i Filharmonia Podlaska – ul. Odeska
ul. Odeska 1
Białystok, 15-406 Polska
Telefon:
85 732 23 31
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia