Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Myslovitz

6 października godz.19:00

zł89

Myslovitz to jeden z najważniejszych zespołów ostatnich 30 lat na polskiej scenie muzycznej. Grupa powstała w 1992 roku w Mysłowicach. Zespół ma w swoim dorobku 11 płyt, które sprzedały się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. Przeboje, takie jak "Długość dźwięku samotności", "Dla ciebie", "My", "Chłopcy", "Scenariusz dla moich sąsiadów", "Peggy Brown", "Z twarzą Marilyn Monroe" i wiele innych na stałe zagościły we wszystkich polskich stacjach radiowych.

W swojej historii grupa ma na koncie współpracę z reżyserem Januszem Kamińskim, fotografikiem Ryszardem Horowitzem, Markiem Grechutą, Jerzym Stuhrem. Zespół pojawił się na najważniejszych festiwalach europejskich, takich jak Das Bizarre-Festival i prestiżowym Montreux Jazz Festival. Zagrał trasy koncertowe u boku Iggy’ego Popa, Simple Minds, Skin, Travis. Myslovitz jest dwukrotnym laureatem MTV Europe Music Award w kategorii Best Polish Act., wielokrotnie był nagradzany przez Akademię Fonograficzną Fryderykami, jest również zdobywcą Paszportów Polityki, Superjedynek, statuetek Yach Film Festival i wielu innych nagród.

3 marca 2023 odbyła się premiera nowej płyty zespołu pt. "Wszystkie narkotyki świata", a promują ją single: 
– "Miłość" (premiera 04.03)
– "19" (premiera 08.04)
– "Pakman" (premiera 17.06)
– "Wszystkie narkotyki świata" (premiera 03.02.23)
– "Latawce" (premiera 02.03.23)
– "Przypadkiem" (premiera 16.06.23)

Po bardzo udanej wiosennej części promocyjnej trasy koncertowej, podczas której zespół zagrał szereg koncertów w wypełnionych po brzegi klubach w całej Polsce, czas na jesienną odsłonę "Wszystkich narkotyków świata" we wersji live. Koncerty zespołu Myslovitz to prawie dwugodzinne show złożone z przebojów znanych wszystkim od trzech dekad.

Timetable:
18:00 – otwarcie bramek
19:00 – koncert Myslovitz

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Szczegóły

Data:
6 października
Godzina:
19:00
Koszt:
zł89
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/102328/Bia%C5%82ystok/Myslovitz/?utm_source=pp&utm_medium=398

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia