Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Musical Jam Live

22 września godz.19:00

zł80

Ona ma w swoim dorobku rolę Madame Giry w "Upiorze w operze" czy Diany Goodman w "next to normal", on to związany m. in. ze Studiem Accantus pierwszy w Polsce certyfikowany trener metody pracy z głosem Estill Voice Training. Karina Komendera do naszego cyklu Musical Jam Live zaprasza bardzo ciekawe osobowości, więc nie będzie inaczej na otwarcie nowego sezonu musicalowego w Nie Teatrze. 22 września zaśpiewają Katarzyna Walczak i Kamil Dominiak.

Musical Jam Live to cykl, który pozwolił nam spotkać się z niezwykle oryginalnymi duetami wokalistów musicalowych, a niezwykle rodzinna, domowa atmosfera tych wydarzeń pozwala nam wejść do świata tych artystów. Niespecjalnie trzymamy się ryz czasowych, bo to jedyna w swoim rodzaju szansa, by posłuchać oryginalnych piosenek z topowych i zupełnie nieznanych musicali, a także by dać się ponieść opowieściom i charyzmie naszych gości. Katarzyna Walczaki Kamil Dominiak odwiedzą nas po raz pierwszy, dlatego zapraszamy, by zapoznać się z ich sylwetkami i dorobkiem artystycznym poniżej, a 22 września, by doświadczyć tego niepowtarzalnego spotkania.

KATARZYNA WALCZAK
Aktorka i wokalistka. Absolwentka StudiumWokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Aktualnie w obsadziemusicalu "We Will Rock You" w TM Roma w roli Killer Queen. Jej najważniejsze role teatralne to to m.in. Diana Goodman("next to normal"), Mrs. Wormwood ("Matylda"), Anna Wazówna ("Bitwa o Tron")Alice Beineke ("Rodzina Addamsów"), Fantyna ("Les Misérables"), Magda ("Taniecwampirów"), Lucy Barker ("Sweeney Todd"), Jenny Knajpiarka ("Opera za trzygrosze"), Maureen Johnson ("Rent"), Madame Giry ("Upiór w operze"), Barbara("Kapitan Żbik i żółty saturator"), Gina Martino ("Czarownice z Eastwick"),Dora Bailey/Miss Dinsmore ("Deszczowa piosenka"). Współpracuje z najważniejszymi scenami musicalowymi w Polsce, występuje też z koncertami.

KAMIL DOMINIAK

Absolwent Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (2011) na kierunku aktorstwo dramatyczne. Jest pierwszym w Polsce certyfikowanym trenerem metody pracy z głosem- Estill Voice Training (EVT).Ukończył kurs Drama Summer School: Acting in Musical Theatre w Guildhall Schoolof Music and Drama w Londynie. Jako aktor pracował z teatrami dramatycznymi i muzycznymi występując m.in. w musicalach Shrek, The Rocky Horror Show, Jerry Springer – The Opera , La Cage aux Folles, Sweeney Todd. Demoniczny golibroda z Fleet Street oraz spektaklach Chory z urojenia, Panny Wilka i Balladyna. Przez kilka ostatnich lat był związany z Teatrem Muzycznym w Łodzi, gdzie stworzył role w musicalu Les Miserables oraz Jesus Christ Super Star. Współpracuje ze Studiem Accantus. W swoim dorobku ma płytę zatytułowaną Kantata Jazzowa (teksty: Michał Rusinek, kompozycje: Ignacy Jan Wiśniewski). Prowadzi zajęcia z emisji głosu i śpiewu musicalowego w Akademii Teatralnej w Warszawie i Białymstoku. Współpracował z Państwową Wyższą Szkołą Teatralną i Filmową i Telewizyjną w Łodzi.
(bio ze strony swps.pl)

KARINA KOMENDERA 

pianistka Orkiestry symfonicznej Opery i Filharmonii Podlaskiej, akompaniatorka i korepetytorka wokalna, saksofonistka Big Bandu OiFP, wreszcie wykładowczyni na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina – Wydziale w Białymstoku. Z musicalem zetknęła się podczas pracy w Operze i Filharmonii Podlaskiej i stał się jej niegasnącą miłością. Jest absolwentką Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. w Bielsku-Białej w klasach fortepianu i saksofonu, Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w klasie fortepianu prof. P. Skrzypka oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, a także doktorem sztuki w dyscyplinie artystycznej instrumentalistyka, w specjalizacji – fortepian (2018).Jest laureatką ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów pianistycznych. Nagradzana stypendiami Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz wydziału kultury i sztuki rodzinnego Bielska-Białej za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. W latach 2007-2009stypendystka Gold Country Piano Institute w Californii (USA). Jako solistka i kameralistka koncertowała na scenach w Polsce, Austrii, Włoszech, Rumunii, Litwie, Rosji, Szwajcarii, Norwegii, Japonii i USA. W 2010 r. zadebiutowała jako solistka na scenie La MaMa Theatre w Nowym Jorku w spektaklu "Chopin – an Impression", rozpoczynając międzynarodową trasę koncertową. W 2016 r. wystąpiła wraz z Kwartetem im. A. Tansmana na koncercie w San Anton Palace na Malcie, jako gość Prezydent Malty i korpusu dyplomatycznego. Od 2016 r. jest oficjalnym akompaniatorem Międzynarodowego Konkursu Instrumentów Dętych "Finalis". Współpracuje również z solistami teatrów muzycznych w całym kraju, wykonując recitale z repertuarem musicalowym, m.in. na zaproszenie agencji "Broadway w Polsce". Uczestniczy w nagraniach płytowych i medialnych. Warsztat pianistyczny doskonaliła m.in. u G. Scotta, T. Hechta, J. Perry’ego, J. Larsena, K. Kennera i wielu polskich artystów. Uczestniczyła w festiwalach i kursach interpretacji takich, jak Gaetano Zinetti Chamber Music w Veronie, Poland-Norway Piano Duo Cultural Bridge w Trondheim i GCPI w Nevada City.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Szczegóły

Data:
22 września
Godzina:
19:00
Koszt:
zł80
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/102007/Bia%C5%82ystok/Musical+Jam+Live+VIII/?utm_source=pp&utm_medium=398

Miejsce wydarzenia

NIETeatr
ul. Sienkiewicza 4
Białystok, Podlaskie 15-092 Polska
Telefon:
667 922 939
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia