Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

MotoMikołaje Białystok 2018

Grudzień 1, 2018 godz 10:00 - 22:00

|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

One event on Grudzień 1, 2018 at 10:00

Darmowy
MotoMikołaje Białystok 2018

Jak co roku z okazji Mikołajek w wielu miastach w Polsce są organizowane akcje MotoMikołaje. W tym roku odbędzie się już VI Edycja Akcji MotoMikołaje Białystok 2018.

Przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia motocykliści kwestują na różnorodne cele w całej Polsce. Podlascy MotoMikołajowie działają na rzecz wychowanków Domu Dziecka w Supraślu, Domu Dziecka nr 2 w Białymstoku oraz Domu Dziecka w Krasnem. Każda kolejna edycja cieszy się coraz większym udziałem motocyklistów a także wsparciem mieszkańców Białegostoku i osób z regionu odwiedzających miasto. Rekordowe są jak dotąd kwoty zbiórki. W roku ubiegłym wynik akcji to ponad

Reklama

MotoMikołaje Białystok 2018 przygotowania

W ostatni weekend listopada w dniach (23.11-25.11.2018r.) zaplanowano wystawy motocykli połączone ze zbiórką pieniędzy do puszek. Motocykle wjadą do Galerii Alfa przy ulicy Świętojańskiej, Atrium Biała przy ulicy Czesława Miłosza, Centrum Handlowego Auchan Produkcyjna oraz Outlet Center Białystok przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych.

Motocykliści chcą w ten sposób zachęcać mieszkańców Białegostoku do udzielenia wsparcia. Za wrzucenie symbolicznej kwoty do puszki będzie można bliżej przyjrzeć się motocyklom, zrobić pamiątkowe zdjęcie. Wystawy będą tematyczne a jednoślady zabytkowe, indywidualnie przebudowywane, nowe marki Yamaha czy turystyczne, które w sezonie wyjeżdżają na trasy i przemierzają setki kilometrów. Przygotowaliśmy też pamiątkowe koszulki, kubki, torby ekologiczne, naszywki, magnesy czy skórzane breloki do kluczy.

Tegoroczna akcja posiada jeden cel dodatkowy jakim jest zakup pierwszego w Białymstoku i woj. Podlaskim Moto-Ambulansu dla Grupy Ratowniczej MEDIVAL, ratownicy będą razem z nami obecni w punktach kwest gdzie będą udzielać porad z zakresu pierwszej pomocy, pokaża tez jak w praktyce powinna być ona udzielana.

VI Edycja MototoMikołaje Białystok będzie wyjątkowa.

Dzięki uprzejmości i gościnności Folwarku Nadawki tegoroczna akcja połączy wszystkie trzy Domy Dziecka i zapewni dzieciom dodatkowe atrakcje w niesamowitym klimacie!

MotoMikołaje zbiorą się 1 grudnia o 10:00 pod MotoPub przy ul. Młynowej 14 zaś o 11:30 ulicami miasta wyruszy barwna parada, która o godzinie 12.00 dotrze do Folwarku Nadawki. Z paradą do Nadawek dotrze MotoMikołaj, który wręczy prezenty wszystkim grzecznym dzieciom J. Dzięki uprzejmości Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej w Białymstoku, MotoMikołaje bez swych maszyn, będą mieli do dyspozycji specjalnie podstawiony autobus, który dowiezie wszystkich chętnych do celu.

Ukoronowaniem akcji będzie jej finał z Motocyklowymi Mikołajkami w MotoPub który rozpocznie się o 18:00 podczas którego będzie można wziąć udział w konkursach oraz licytacjach podarunków ufundowanych przez partnerów akcji.

Zagrają również dwa zespoły muzyczne w klimatu reggae Blue Mahoe oraz JMS Radom.

Imprezę poprowadzi DJ Jarosław Gawryluk

Wstęp wolny!

ZAPRASZAMY Wszystkich !

Tak było w poprzednim roku:

Szczegóły

Data:
Grudzień 1, 2018
Czas:
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:

Reklama