Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Mosznowładcy w Atrium Biała 30 września 2023 | Darmowe badania dla mężczyzn

30 września godz.10:00 - 18:00

Free

Przebadaj się – bez wahania i bez wstydu! Spójrz na zdrowie po męsku i zakoleguj się z Mosznowładcami! Tymi słowami Atrium Biała zachęca panów oraz bliskie ich sercom panie do udziału w akcji, która promuje dbanie o męskie zdrowie intymne, a także zapewnia dostęp do bezpłatnych badań przesiewowych. Odwiedzając 30 września galerię, wszyscy chętni mężczyźni pomiędzy 18 a 40 rokiem życia, będą mogli przebadać się za darmo pod kątem wczesnego wykrywania nowotworów jąder oraz prostaty. Dołącz do naszej sobotniej akcji! Nie masz nic do stracenia, a dbając o własne zdrowie, zyskujesz wiele!

 

Postaw na profilaktykę!

W ostatnią sobotę (30 września) miesiąca Atrium Biała wraz z Fundacją Kapitan Światełko zaprasza wszystkich mężczyzn do skorzystania z bezpłatnej profilaktyki nowotworów jąder i prostaty. Panowie w wieku do 40 lat będą mogli sprawdzić zdrowie swoich jąder w badaniu USG, natomiast mężczyźni powyżej 40 r.ż. oznaczą poziom PSA – markera nowotworowego prostaty we krwi. Każda z konsultacji trwa jedynie kilka minut. Badania profilaktyczne dają możliwość uniknięcia poważnych problemów zdrowotnych. Natomiast osoby z wykrytą nieprawidłowością mogą wcześniej podjąć leczenie, by szybciej wrócić do zdrowia.

 

Mobilny gabinet w Atrium Biała będzie dostępny pomiędzy sklepami Sephora i House, w godzinach od 10.00 do 18.00. Badania są bezbolesne i nie wymagają żadnych przygotowań poza zachowaniem higieny osobistej. Nie będą prowadzone zapisy, decyduje kolejność przybycia.

 

 

Więcej informacji na stronie https://atrium-biala.pl oraz na profilu Fb: https://www.facebook.com/AtriumBiala.

Szczegóły

Data:
30 września
Godzina:
10:00 - 18:00
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
https://atrium-biala.pl/zrob-to-dla-jaj-w-atrium-biala/

Miejsce wydarzenia

Atrium Biała
ul. Czesława Miłosza 2
Białystok, 15-265
+ Google Map
Telefon:
85 874 42 40

Organizator

AtriumBiała
Adres e-mail:
www.atrium-biala.pl